امداد چیلار | وبگاه خدماتی و امدادی
0

اتوبار دربند تهران

بازدید 124


اتوبار دربند تهران

در گذشته افراد برای جابجا کردن و حمل وسایل از چهارپایان استفاده می کردند و با سوار کردن بارها بر روی آنها، مسافت های زیادی را می پیمودند. به گذشت زمان و ورود دستگاه هایی که به طور خودکار حرکت می کردند و با نام خودرو شناخته می شدند، کار حمل و نقل کالا و وسایل نیز راحت تر شد. امروزه دیگر نیاز نیست شما برای انتقال یک وسیله از یک مکان به مکان دیگر، از وسیله نقلیه شخصی استفاده کنید؛ امروزه مجموعه های حمل و نقل کالا به وجود آمده اند که این خدمات را به بهترین نحو انجام می دهند و خیال شما را از این بابت، آسوده می کنند. حمل و نقل کالا و باربری، روش های متفاوتی دارد و به واسطه چندین ساز و کار مختلف صورت می گیرد. یکی از این روش ها، باربری زمینی است که با نام اتوبار شناخت می شود. دقیقا مشخص نیست که واژه اتوبار از چه زمانی وارد زبان فارسی شد اما باید گفت که این واژه به مجموعه هایی اطلاق می شود که در حوزه باربری زمینی به فعالیت می پردازند و خدمات حمل و نقل را در جاده ها و خطوط زمینی ارائه می دهند. بخش اول این کلمه یعنی اتو، از ابتدای واژه اتومبیل گرفته شده و بخش دوم آن یعنی واژه بار نیز از ابتدای کلمه باربری گرفته شده است. با در کنار هم قرار گرفتن این دو واژه، کلمه جدیدی به اتوبار تشکیل می شود که به معنی حمل بار و باربری زمینی است که با استفاده از انواع ماشین ها و از طریق جاده ها صورت می گیرد.

اتوبار چیست؟

حمل و نقل وسایل از مبدا به مقصد مشخص، همیشه یکی از دغدغه های بشر بوده است؛ از گذشته تا الان، بشر از راه های مختلفی برای انجام هر چه بهتر این عمل، کمک گرفته است و تلاش کرده است تا بهترین روش را برای حمل وسیله های خود استفاده کند. ما برای حمل بار خود از جایی به جای دیگر همیشه دنبال یک راه خوب هستیم تا هم وقتمان هدر نرود و هم وسایل ما نیز به بهترین صورت به مقصد برسد. افراد در این مواقع به این فکر می کنند که بار خود را با وسیله نقلیه خودشان به مقصد ببرند؛ این عمل شاید به صرفه تر باشد ولی در بسیاری از مواقع، هم به وسیله ما آسیب می رسد و هم ممکن است بار ما صدمه ببیند. پس بهترین روش برای حمل و نقل بار، استفاده از خدمات مجموعه هایی است که در این زمینه فعالیت می کنند. مجموعه های باربری برای حمل و نقل زمینی بار، نوع جدیدی از مجموعه های حمل و نقل را به وجود آورده اند که با عنوان اتوبار شناخته می شود و مخصوص باربری زمینی است. امروزه با باز شدن پای بسیاری از مجموعه ها به این زمینه، خدمات باربری و مخصوصا اتوبار در شهر های مختلف افزایش یافته است. اتوبار یکی از مشاغل مهم در دنیای امروزی است که وظیفه آن، حمل و نقل کالا و بار به وسیله انواع ماشین های حمل بار و از طریق جاده ها و خیابان های درون شهری و برون شهری است. ما در مواقعی از زندگی به اتوبارها نیازمند می شویم؛ مثلا بخواهیم اثاث منزل خود را از یک شهر به شهری دیگر ببریم یا بخواهیم وسایل دفتر کار خود را به یک موقعیت دیگر در شهر خود، منتقل کنیم. در این نوع شرایط است که ما باید از خدمات اتوبار بهره مند شویم، زیرا این مجموعه ها برای همین کارها به وجود آمده اند. امروزه با افزایش درخواست برای اتوبار ها، این مجموعه ها به شکل عجیبی در حال افزایش هستند و مخصوصا در مناطقی مثل دربند تهران، تعداد آنها بسیار زیاد است. اعتماد کردن به هر مجموعه ای که ادعای تخصص در این زمینه دارد، کار راحتی نیست. باید بدانیم که در امر حمل و نقل بار، پای وسایل ما در میان است و باید آنها را به مجموعه ای بسپاریم که بعدا دیگر به پشیمانی نخوریم. بنابراین باید در انتخاب مجموعه مناسب دقت کنیم و از سپردن این کار به هر کسی، امتناع کنیم.

خدمات اتوبار دربند تهران

در معنای ساده می توان گفت که به مجموعه هایی که خدمات باربری زمینی را ارائه می دهند، واژه اتوبار اطلاق می شود. از زمان پیدایش باربری ها در شهرها، کار جابجایی و حمل و نقل کالا و بار هم راحت تر از گذشته شده است. این مجموعه ها با فعالیت در عرصه حمل بار و وسایل به روش های مختلف، توانسته اند به بخش مهمی از زندگی روزمره ما تبدیل شوند. ما برای حمل و نقل وسایل خود بین شهرها یا داخل شهر، نیازمند کمک مجموعه های حمل بار هستیم. همانطور که پیشتر هم گفتیم برای حمل و نقل زمینی باید از خدمات مجموعه هایی استفاده کنیم که مخصوص همین کار به وجود آمده اند. مجموعه هایی که خدمات حمل و نقل زمینی و جاده ای را انجام می دهند، مجموعه اتوبار نامیده می شوند. مجموعه های باربری برای اینکه بتوانند خدمات بهتری را در شهرها و به صورت حمل بار زمینی به مردم عزیز ارائه دهند، اتوبار را تاسیس کردند. اتوبارها تمامی خدمات مربوط به حمل و نقل زمینی را بصورت درون شهری و برون شهری انجام می دهند. باید گفت که کارهای مجموعه اتوبار با خدمات حمل اثاث منزل و دفتر کار گره خورده است. یعنی بیشترین کاری که اتوبارها در شهرها انجام می دهند، به حمل اسباب و اثاثیه منزل مربوط می شود. حمل اثاث منزل از مکانی به مکان دیگر، یکی از کارهای سخت و حوصله سر بر در  زندگی است؛ جمع کردن وسایل منزل و بار زدن آنها به خودرو، حمل آنها به مقصد و بعد از آن، خالی کردن آنها از خودرو، همه اینها کارهای سختی است که در حمل اثاث منزل با آن مواجه می شویم. در این بین راحت ترین کاری که می توانید بکنید این است که با یک مجموعه اتوبار تماس گرفته و درخواست کمک کنید. اتوبارها با استخدام نیروهایی که مخصوص همین کارها هستند، می توانند در کوتاه ترین زمان این فرایند را انجام دهند. مجموعه های اتوبار امروزه رونق زیادی دارند و بیشتر مردم در مواقع نیاز، از خدمات این مجموعه ها بهره می برند. زیرا هم این فرایند در زمان سریع تری انجام می شود و وقتمان هدر نمی رود و هم وسایل ما در سلامت کامل به مقصد می رسند. خدماتی که در اتوبارها ارائه می شوند، بسیار زیاد هستند ولی مهم ترین آنها را می توان به شرح زیر بیان کرد:

بسته بندی دقیق و حساب شده ها بارها: بسته بندی کردن بارها با کارتن و لوازم مخصوص آن، یکی از مهم ترین کارها در فرایند اتوبار است که سلامت کامل وسایل را حین حمل و نقل، تضمین می کند و از آسیب رسیدن به آنها جلوگیری می کند. این بسته بندی نیز اصول و قواعد خود را دارد و باید توسط متخصصین آن، انجام شود. زیرا ممکن است عمل بسته بندی درست انجام نشود و باعث خرابی و آسیب رسیدن به لوزام ما در هنگام جابجایی شود. برای این کار در مجموعه های اتوبار، افراد ویژه ای انتخاب می شوند که وظیفه آنان، فقط انجام بسته بندی به روش صحیح است.

حمل و نقل درون شهری: حمل و نقل درون شهری را می توان اصلی ترین وظیفه اتوبارها دانست. بیشتر کار اتوبار در درون شهر است و در شهر های بزرگ روزانه صد ها نفر به کمک اتوبارها نیازمند می شوند. حمل اثاث منزل و اسباب دفتر کار، حمل چند وسیله از مبدا به مقصدی مشخص، حمل برخی دستگاه ها و  . . . همه اینها از کارهایی هستند که اتوبار درون شهری انجام می دهد.

حمل و نقل برون شهری: یکی دیگر از وظایف مهم اتوبار که معمولا با ماشین های سنگین و تریلی ها صورت می گیرد، حمل و نقل برون شهری است که مخصوص حمل بار بین شهرها است. یعنی شما وقتی می خواهید باری را از یک شهر به شهری دیگر حمل کنید، باید از خدمات اتوبارهای برون شهری کمک بگیرید. این مجموعه ها با داشتن تیم های حرفه ای و ماشین های مخصوص حمل بار، در هر لحظه می توانند کمک رسان شما باشند.

استفاده از ماشین مناسب برای حمل و نقل: هر باری با توجه به حجم و اندازه آن، باید توسط یک ماشین مخصوص که بتواند تمام بار را داخل خود جای دهد و آن را تا مقصد مشخصی حل نماید، جابجا شود. انتخاب این ماشین باید توسط افراد کاردان در مجموعه اتوبار انجام شود.

اعزام نیروی متخصص و مجرب: برای بسته بندی اصولی و صحیح، جابجایی سریع و چیدمان درست وسایل در ماشین انتقال و همچنین در منزل یا محل کار، باید از افراد متخصص بهره گیری شود تا فرایند حمل و نقل به بهترین نحو ممکن انجام گیرد و مشکلی پیش نیاید.

اتوبار شمال تهران

مجموعه امدادچیلار با فعالیت همه روزه در امر مهم  اتوبار در مناطق شمالی تهران در خدمت مشتریان عزیز خود است. این مجموعه به مرور زمان، پرقدرت تر از دیروز عمل می کند و بدین وسیله موفق شده است که رضایت تمامی مشتریان را به خود جلب کند. امدادچیلار با بهره گیری از تیم توانمند و متخصص، می تواند در هر شرایطی به کمک شما بیاید و خدمات اتوبار را به بهترین نحو خدمتتان ارائه دهد. مجموعه امدادچیلار در همه مناطق تهران در خدمت شما مشتریان محترم می باشد. مجموعه ما همه روزه و به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات اتوبار به ساکنین شهر تهران است. در هر نقطه از شمال شهر تهران که هستید، می توانید با مجموعه ما تماس گرفته و خدمات اتوبار را از تیم ما، درخواست کنید. ما نیز تیم کاربلد و باتجربه خود را به محل شما اعزام می کنیم و آنها خدمات اتوبار را به خوبی انجام می دهند.

اتوبار جنوب تهران

مجموعه امدادچیلار با فعالیت گسترده اتوبار در مناطق جنوبی شهر تهران در خدمت ساکنین عزیز تهران است. این مجموعه با فعالیت ویژه اتوبار در شهر تهران و با استفاده از تیم متخصص خود، توانسته رضایت تعداد کثیری از مشتریان عزیزش را به خود جلب نماید و خدمات ویژه اتوبار را به آنان ارائه دهد. مجموعه امدادچیلار به صورت شبانه روزی در خدمت شماست و همه روزه حتی در روزهای تعطیل، آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم است. شما عزیزان هرموقع به خدمات اتوبار نیاز داشتید، می توانید با ما تماس بگیرید.

اتوبار شرق تهران

مجموعه امدادچیلار با بهره مندی از تیمی حرفه ای و کارکشته در شرق تهران، در هر شرایطی می تواند یاری رسان شما باشد و خدمات مهم اتوبار را به عزیزانی که در شرق تهران ارائه دهد. این مجموعه با داشتن تیمی ماهر و کاردان در خدمت شما همشهریان محترم است. امدادچیلار هرگونه خدمات اتوبار را با بالاترین کیفیت و به بهترین نحو، انجام می دهد و همه تلاشش این است که رضایت تمامی شما را به دست آورد. مجموعه امدادچیلار با به کار گیری کارشناسان متخصص و تعمیرکاران مجرب و همچنین با استفاده از تجهیزات و امکانات کامل اتوبار، آماده ارائه هرگونه خدمات اتوبار است و در هر شرایطی می تواند با جان و دل به شما کمک کند. تیم متخصص ما به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل در خدمت شماست؛ شما مشتریان ارجمند می توانید هرگونه فرایند اتوبار خود را به تیم متخصص و کارکشته ما بسپارید. ما در 24 ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به درخواست های شما هستیم؛ می توانید در هر ساعتی با ما تماس بگیرید؛ ما همیشه آماده خدمت رسانی به شما ارجمندان هستیم.

اتوبار غرب تهران

مجموعه امدادچیلار به صورت حرفه ای، در هر لحظه در حال ارائه خدمات ویژه اتوبار در غرب تهران می باشد. این مجموعه با داشتن کادری مجرب و کارشناس، می تواند هرگونه خدمات مربوط به اتوبار را به شما عزیزان ارائه دهد و کالاها و وسایل مورد نظر شما را به هر مکان که خواستید، منتقل نماید. مجموعه امدادچیلار در همه مناطق شهر تهران به ارائه خدمات اتوبار می پردازد و آماده است تا هرگونه خدمات مربوط به اتوبار را به نحو احسنت انجام دهد. شما مشتریان ارجمند می توانید از جای جای شهر تهران، در هر 24 ساعت از شبانه روز و در همه روزهای هفته حتی در ایام تعطیل نیز با مجموعه قدرتمند ما تماس گرفته و درخواست خود را بازگو نمایید. ما همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستیم و لحظه ای از کمک به شما دریغ نمی کنیم.

اتوبار مرکز تهران

مجموعه امدادچیلار با انجام فعالیت های گوناگون خدماتی نظیر اتوبار توانسته است رتبه قابل قبول و مناسبی میان مردم کسب کند. این مجموعه  با ارائه خدمات اتوبار در همه مناطق شهر به کمک شما مشتریان گرامی آمده است و در این مناطق به فعالیت اتوبار می پردازد. مجموعه امدادچیلار با بهره گیری از کادر کارکشته و کاربلد و با استفاده از تکنیکهای به روز برای انجام خدمات اتوبار، توانسته به یکی از تواناترین و برترین مجموعه ها در حوزه اتوبار در شهر تهران تبدیل شود. مجموعه ما با داشتن تیم پاسخگویی باحوصله و بادقت، بصورت 24 ساعته و در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما مردم ارجمند است و آماده است تا در همه روزه، هرگونه خدمات مربوط به اتوبار را به شما همشهریان ارائه دهد. این مجموعه حرفه ای حتی در روزهای تعطیل نیز آماده خدمت رسانی به شما مشتریان محترم می باشد. ساکنین مرکز تهران می توانند همیشه از این خدمات بهره مند شوند.

سوالات متداول

سوال : آیا مجموعه امدادچیلار در امر مهم اتوبار، کارگر اعزام می کند یا خیر؟

پاسخ : بله. مجموعه امدادچیلار همیشه بهترین و درجه یک ترین کارگران خود را برای فرایند اتوبار می فرستد. البته که تمامی کارگران این مجموعه بهترین و درجه یک هستند و این موضوع، امری بدیهی ست.

سوال : آیا مجموعه امدادچیلار در فرایند اتوبار، خاور ارائه میکند؟

پاسخ : بله. مجموعه امدادچیلار بی شک همه تلاش خود را برای گلب رضایت مشتریان خود انجام می دهد. لذا ماشین هایی چون خاور، وانت نیسان و کامیونت را جهت انجام امور اتوبار، به محل اعزام می کند‌.

سوال : درون شهری و برون شهری بودن امر مهم اتوبار به چه صورت است؟

پاسخ : اتوبار یک فرایند درون شهری است. اما درمورد برون شهری بودن یا نبودن آن نمی توان با قاطعیت سخن گفت و پاسخ قطعی داد.

وبگاه خدماتی امدادچیلار

مجموعه امدادچیلار در سال 1400 با هدف معرفی کسب و کار های امدادی و خدماتی شامل امداد خودرو، خودروبر، کفی خودروبر، یدک کش، حمل خودرو، باربری، اتوبار، حمل بار، حمل اثاثیه منزل، تعمیر لوازم خانگی، تعمیر یخچال، تعمیر لباسشویی، تعمیر ظرفشویی و تعمیر پکیج فعالیت خود را به طور رسمی در شهر های تهران، تبریز، کرج و شیراز آغاز کرد.

نظرات مشتریان عزیز

آقای فرهمند: عرض ادب و خسته نباشید خدمت امدادچیلار توانمند و قدرتمند. متشکرم از مجموعه بی نظیر و نمونه‌تون. تا به حال هم در زمینه خدمات و هم در زمینه تعمیرات، بسیار عالی عمل کرده و تونسته که رضایت اکثریت رو جذب کنه. من از هر دو خدماتتون استفاده کردم، تعمیر یخچال و اتوبار، خیلی خیلی راضی بودم و بی نهایت از شما و کادر مجربتون تشکر می کنم.

خانم غزلی: عرض سلام و خسته نباشید دارم خدمت مجموعه درجه یک امدادچیلار. درسته که هنگام ارائه خدمات، از کادرتون تشکر کردم، ولی لازم دونستم بار دیگه اینجا هم نظرمو بگم تا هم باقی دوستان نظرمو ببینن و هم اینکه بتونم دوباره تشکر کنم ازتون. از صمیم ازتون تشکر می کنم و رضایتم رو از شما اعلام می کنم.

خانم عدالت خواه: سلام خسته نباشید. مدتی میشه که از بهره مندی من از اتوبار میگذره، فراموش کردم که تشکر کنم و نظر مثبت خودم رو اعلام کنم. ولی الان خواستم صمیمانه تشکر کرده و نظر مثبتم رو راجع به مجموعه توانمند امدادچیلار بگم. مچکرم ازتون؛ واقعا به چشم خودم دیدم که از هیچ تلاشی برای جلب رضایت مشتری دریغ نمی کنین. سپاس فراوان

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *