امداد چیلار | وبگاه خدماتی و امدادی
0

تعمیر ماشین ظرفشویی در کلیبر

بازدید 95

تعمیر ماشین ظرفشویی و اهمیت آن

ماشین ظرفشویی از مهم ترین لوازم در خانه است که می توان گفت، دست راست خانم ها در آشپزخانه، همین ماشین ظرفشویی است. ماشین ظرفشویی نقش مهمی در زندگی روزمره دارد و با استفاده از آن، کار های مخالف خانه راحت تر می شود. این وسیله در خانه، وظیفه شستشوی ظروف کثیف را دارد و بدون داشتن آن، وقت زیادی در شستن این ظروف تلف می شود. با توجه به اهمیت بالای این وسیله در خانه و نیاز روزمره ما به آن، هرگونه خرابی و بروز مشکل در ماشین ظرفشویی، یک اتفاق دلهره آور و دردناک خواهد بود. زیرا همانطور که گفته شد، این وسیله با شستشوی سریع ظروف زمان زیادی را برای ما ذخیره می کند و سبب می شود ما زمان بیشتری برای دیگر کارها داشته باشیم. ماشین ظرفشویی وسیله ای است که ما شاید روزانه، چندین بار از آن برای تمیزی ظروف استفاده می کنیم؛ بنابراین باید گفت که وسیله ای که به طور مداوم از آن استفاده می شود، خراب شدن آن نیز باید اتفاقی طبیعی باشد. فرقی هم نمی کند ماشین ظرفشویی از کدام برند باشد، همه آنها از یک سیستم و ساختار مشترک بهره می برند و در صورت استفاده نادرست از آن، قطعا دچار مشکل خواهد شد.

امروزه دیگر مثل گذشته نیست که ما همه کار های خانه را خودمان به تنهایی انجام دهیم؛ در دنیای امروزی، سر و کله انواع و اقسام ماشین ها پیدا شده است که هر کدام برای کاری در خانه مورد استفاده قرار می گیرند. ما همیشه به این عادت داشتیم که بعد از خوردن غذا، ظرف ها را به جایی ببریم و در آنجا، آنها را بشوییم و تمیز کنیم. ولی باید گفت که در دنیای امروز، دیگر خبری از این کارها نیست. امروزه ماشین هایی در خانه ها استفاده می شود که با عنوان ماشین ظرفشویی شناخته می شوند و وظیفه آنها، شستشو و تمیز کردن ظروف است. ماشین ظرفشویی، یک دستگاه کاملا خودکار است که با چند دکمه و برنامه کار می کند. تنها کاری شما باید بکنید این است که ظروف کثیف را داخل آن گذاشته، مایع مخصوص را در جای تعیین شده بریزید و با فشردن چند دکمه، برنامه شستشوی آن را مشخص کنید؛ در نهایت با زدن دکمه استارت، آن را روشن کنید. به همین راحتی، شما ظروف کثیف را تحویل این دستگاه می دهید و آنها را مثل روز اول تحویل می گیرید. ماشین ظرفشویی ها دارای یک سیستم کاملا خودکار و اتومات هستند و شما می توانید با تنظیم دکمه های آن، برنامه شستشوی این ماشین را تعیین کنید تا خودش همه کارها را انجام دهد. البته بعضی کارها هم هست که ماشین ظرفشویی خود به خود انجام می دهد از جمله اینکه خودش را از آب پر می کند، آب کثیف را تخلیه می کند و هوا را گرم می کند تا ظرف ها خشک شوند. در برخی مدل ها، ماشین ظرفشویی ها علاوه بر شستن ظروف کثیف، میوه هم تمیز می کنند و شما می توانید از ماشین ظرفشویی برای شستن بسیاری از میوه ها استفاده کنید. امروزه با پیشرفت علم، ماشین ظرفشویی ها هم پیشرفت کرده اند و در انواع مدل ها و برند ها تولید می شوند. ماشین ظرفشویی ها به سه دسته اصلی ماشین ظرفشویی توکار، ماشین ظرفشویی رومیزی و ظرفشویی ایستاده تقسیم می شوند و در انواع مختلف و مدل های متنوع تولید می شود.

عوامل خرابی ماشین ظرفشویی کدامند؟

ماشین ظرفشویی یکی از وسایلی است که ما به طور مداوم و روزمره از آن استفاده می کنیم؛ بالاخره هر روز ظرف کثیف در خانه خواهیم داشت. پس می دانیم که هر وسیله ای که استفاده شود، بالاخره روزی خراب می شود و از کار می افتد. بنابراین باید همیشه آماده اینگونه اتفاقات باشیم و در صورت امکان، از آنها جلوگیری کنیم. ماشین ظرفشویی ها از سیستم پیچیده ای برخوردارند و خرابی هر بخش از آن، روی دیگر قسمت ها هم اثر می گذارد. امروزه ماشین ظرفشویی ها و دیگر لوازم خانگی به بالاترین سطح پیشرفت رسیده اند و به طور تمام اتومات کار می کنند. در صورت خرابی این ماشین، تشخیص اینکه مشکل از کدام بخش آن است، کمی سخت به نظر می رسد؛ زیرا همانطور که گفتیم، ماشین ظرفشویی ها پیشرفت بسیاری کرده اند و سر در آوردن از سیستم پیشرفته آنها، کار هر کسی نیست. این دستگاه ها از بخش های مختلفی شکل گرفته و قطعات زیادی را در داخل سیستم خود، جای داده است. هر کدام از این قطعات با چندین قطعه دیگر در ارتباطند و فرمان هایی را که از کامپیوتر اصلی ماشین ظرفشویی می گیرند، سریعا انجام می دهند. به علت ارتباط مداوم بخش ها با همدیگر، امکان بروز مشکل در این جریان ها یک اتفاق طبیعی است. عوامل زیادی می تواند باعث خرابی و بروز ایراد در سیستم ماشین ظرفشویی بشود. شناختن این عوامل و رعایت برخی نکات در نگهداری این ماشین، می تواند از بسیاری از مشکلات جلوگیری کند و سبب سالم ماندن ماشین ظرفشویی شود. در این بخش به برخی عوامل و مشکلات رایج در ماشین ظرفشویی اشاره شده است که شناخت آنها برای هر کسی که در خانه خود یک ماشین ظرفشویی دارد، لازم است.

تمیز نبودن بخش های داخلی ماشین ظرفشویی

یکی از عواملی که ممکن است باعث خرابی در ماشین ظرفشویی شود، تمیز نبودن بخش های داخلی آن است. در این نوع شرایط، چربی ها و ذرات ریز غذا به بخش های مختلفی از جمله واشر درب، آبپاش‌های داخلی، صفحه صافی و فیلتر دستگاه می چسبد که باعث عملکرد نامطلوب ماشین ظرفشویی می شود و این دستگاه را با مشکلات زیادی درگیر کند. از جمله اشکالاتی که در اثر تمیز نبودن داخل ماشین ظرفشویی پیش می آید، عدم شستشوی درست ظروف توسط ماشین ظرفشویی است که یک اتفاق بسیار نامطلوب است. در این شرایط است که افراد با مشکلاتی از جمله آمدن بوی بد از ظروف، مواجه می شوند و کم کم اطمینان خود را به این وسیله از دست می دهند. در حالی که از اصل موضوع، بی خبرند و نمی دانند که می توان به راحتی، این مشکل را چاره کرد. اگر با چنین شرایطی مواجه شدید، باید ابتدا از تمیز بودن کامل محفظه ماشین ظرفشویی، اطمینان حاصل کنید و بعدا از آن برای شستشوی ظروف استفاده کنید. یکی از راهکار های مناسب برای تمیز کردن محفظه ماشین ظرفشویی، روشن کردن آن بدون ظرف و استفاده از قابلیت تمیز کردن دستگاه که در اکثر ماشین ظرفشویی های امروزی، موجود است. با این کار، محفظه داخلی ماشین ظرفشویی به کلی تمیز می شود و شما از این مشکل رهایی می یابید.

لرزش و ایجاد صدا در حین کار

از دیگر مشکلات و عواملی که ممکن است باعث ایجاد خرابی در ماشین ظرفشویی شود، بروز لرزش و سروصدای زیاد در حین کار شستشو است. این اتفاق برای افراد در خانه نیز آزار دهنده است و خود ماشین ظرفشویی را هم دچار مشکل می کند. این فرایند، علل زیادی می تواند داشته باشد؛ از جمله اینکه پمپ ماشین ظرفشویی، معیوب باشد، همچنین قرار دادن ظروف در جای غلط، می تواند باعث ایجاد سروصدا در ماشین ظرفشویی شود. دیگر عامل لرزش و سروصدای ماشین ظرفشویی، خراب شدن بازوهای اسپری آب و آبپاش های دستگاه است که می توان به راحتی آنها را تعمیر و از این اتفاق جلوگیری کرد. برای حل مشکل لرزش و سروصدا در ماشین ظرفشویی، ابتدا باید از سلامت پمپ آن مطمئن شوید. بعد از آن، باید به سراغ بازوی های اسپری آب بروید و آنها را مورد بررسی قرار دهید؛ در صورت خراب بودن آنها، باید سریعا تعویض گردند. برای این کار، توصیه می شود از یک تعمیرکار خبره کمک بگیرید.

خراب شدن مخزن تخلیه دستگاه

یکی از عوامل مهم در خرابی های متعدد ماشین ظرفشویی، خرابی مخزن تخلیه دستگاه است که می تواند باعث خشک نشدن کامل ظروف بعد از شستشو شود. در برخی مواقع، وقتی درب ماشین ظرفشویی را باز می کنیم، میبینیم که ظروف ما خشک نشده اند و آب از آنها می چکد. البته این اتفاق علت دیگری نیز دارد که آن مسدود شدن مسیر پمپ تخلیه به خاطر وجود تکه های ریز غذا و چربی ها است. بهترین راهکار برای حل این موضوع این است که دریچه مخزن تخلیه دستگاه را مورد بررسی قرار دهید و آن را به طور کامل چک کنید. در صورت اینکه این قطعه به درستی کار نکند، اولا باید بررسی کنید که این دریچه توسط تکه های غذا مسدود نشده باشد؛ در صورت مشاهده انسداد این دریچه، باید سریعا تمیز شود. اگر حتی با تمیز کردن این بخش، مشکل حل نشد، باید برای تعویض این قطعه، اقدام کرده و آن را جایگزین کنید.

نشت آب از ماشین ظرفشویی

یکی از بزرگترین مشکلاتی که در ماشین ظرفشویی ها رخ می دهد، نشت آب از قسمت های مختلف ماشین ظرفشویی است که می تواند آسیب های جبران ناپذیری به سیستم الکتریکی و دیگر قطعات آن، وارد آورد. نشت آب از ماشین ظرفشویی بدترین اتفاق در این دستگاه است؛ زیرا ممکن است حتی باعث سوختن کامل آن شود و شما را مجبور به خریدن یک دستگاه نو کند. علت اصلی نشت آب در ماشین ظرفشویی، سوراخ شدن شیلنگ تخلیه آب است؛ همچنین ترک خوردگی واشرهای دور درب و خرابی پمپ تخلیه هم می تواند باعث نشت آب از این قسمت های مختلف این وسیله شود. در صورت نشت آب از ماشین ظرفشویی، توصیه می شود ابتدا پمپ تخلیه را چک کنید و از سلامت آن، مطمئن شوید. در صورت مشاهده خشک شدن، ترک زدن و پاره شدن واشر پمپ، سریعا اقدام به تعویض آن بکنید. همچنین واشر های دور درب ماشین ظرفشویی، را هم بررسی کنید و در صورت مشاهده هرگونه مشکل در آن، واشر را تعویض کنید. مضاف بر این ها، شیر ورودی آب ماشین ظرفشویی را هم چک کنید و از اتصال درست و نبود هرگونه ترک خوردگی و شکاف در آن، مطمئن شوید.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی

یکی از مشکلاتی که در بیشتر ماشین ظرفشویی ها رخ می دهد، روشن نشدن دستگاه برای شروع شستشو است. این اتفاق در برخورد اول می تواند بسیار دلهره آور باشد، زیرا افراد به این فکر می کنند که ماشین آنها به طور کامل خراب شده است و به همین خاطر کار نمی کند. در حالی که این اتفاق، علت های زیادی دارد که می توان به راحتی آنها را حل کرد. از جمله این علل می توان به سالم نبودن مدارها و فیوزهای ماشین ظرفشویی، خراب بودن سیم های برق و دو شاخه، بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی اشاره کرد. اولین حرکت برای حل این مشکل، بررسی کامل مدارها و فیوز های دستگاه و مطمئن شدن از سالن بودن آنها است. همچنین برای بسته نشدن درست درب ماشین ظرفشویی، باید از تکنسین کمک بگیرید تا این مشکل هم حل گردد.

تعمیر ماشین ظرفشویی در کلیبر

همانطور که قبل تر هم گفتیم، ماشین ظرفشویی ها اهمیت بالایی در زندگی ما دارند و نقش مهمی را در کار های روزمره ما ایفا می کنند. این ماشین با راحت تر کردن کار شستشوی ظروف، کمک زیادی به افراد خانه می کند و از صرف شدن زمان زیاد برای شستن ظروف کثیف، جلوگیری می کند. بسیاری از لوازم خانگی از جمله همین ماشین ظرفشویی، به دلیل استفاده مداوم و روزانه از آنها، مرتبا دچار خرابی می شوند و از کار می افتند. نبود اینگونه وسیله ها در خانه، زندگی عادی را سخت می کند و بسیاری از برنامه های روزانه را به هم می ریزد. ماشین ظرفشویی یکی از وسایلی است که به دلیل استفاده زیاد و در برخی مواقع، استفاده نادرست از آن، همیشه در معرض خطر خرابی است. استفاده از وسایل خانه، آداب و اصولی دارد و اگر در استفاده آنها، از این آداب فاصله بگیریم، لوازم خانه را در معرض خرابی قرار خواهیم داد. اما باید گفت که حتی اگر به بهترین نحو از وسایل خانه استفاده کنید، باز هم روزی آنها خراب می شوند. پس، راه چاره ای جز حل این مشکلات در مواقع بروزشان نداریم. تعمیر ماشین ظرفشویی به علت پیچیدگی سیستم داخلی آن، نیازمند یک فرد متخصص است؛ زیرا تعمیر نادرست آن می تواند آسیب جدی به این دستگاه وارد کند. لوازم خانگی امروزی مانند ماشین ظرفشویی، از سیستم های پیشرفته ای استفاده می کنند و در صورت بروز خرابی در این سیستم ها، تعمیر آنها کمی سخت به نظر می رسد. البته باید گفت که افرادی هستند که در این کار متخصص و خبره اند. بنابراین مسئله تعمیر ماشین ظرفشویی، یک مسئله جدی است و باید در انتخاب تعمیرکار، حساسیت زیادی به خرج دهید. ما به شما، مجموعه امدادچیلار را معرفی می کنیم. این مجموعه با بهره گیری از تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص، توانسته جایگاه خوبی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی در شهر کلیبر به دست آورد. اگر می خواهید وسیله شما به بهترین نحو تعمیر شود، توصیه می کنیم از خدمات مجموعه امدادچیلار بهره مند شوید.

تعمیر ماشین ظرفشویی در شمال کلیبر

مجموعه امدادچیلار با انجام همه روزه تعمیرات ماشین ظرفشویی در مناطق شمالی شهر کلیبر در خدمت همشهریان عزیز و محترم می باشد. این مجموعه با استفاده از تعمیرکاران مجرب و تکنسین هایی متخصص، می تواند در هر شرایطی به کمک شما همشهریان بزرگوار بیاید و مشکل و خرابی ماشین ظرفشویی شما را حل و فصل کند. مجموعه امدادچیلار در همه مناطق شهر کلیبر در خدمت شما مشتریان ارجمند می باشد. مجموعه ما در هفت روز هفته و به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات است و انواع خدمات تعمیراتی را به شما همشهریان عزیز ارائه می دهد. در هر نقطه از شهر کلیبر که هستید، با مجموعه ما تماس بگیرید و خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی را درخواست کنید. ما تکنسین های متخصص و باتجربه خود را به محل شما اعزام می کنیم و آنها مشکلات و ایرادات ماشین ظرفشویی شما را حل می نمایند.

تعمیر ماشین ظرفشویی در جنوب کلیبر

مجموعه امدادچیلار با فعالیت ویژه در مناطق جنوبی شهر کلیبر در خدمت شما همشهریان و مشتریان بزرگوار هست. این مجموعه با تکیه بر نیروی جوان  و کارآمد و تعمیرکاران متخصص و کاربلد، توانسته رضایت خاطر بسیاری از مشتریان عزیزش را به خود جلب نماید و خدمات ویژه تعمیراتی را به آنان ارائه دهد. مجموعه امدادچیلار با دارا بودن تعمیرگاه های مجهز که مختص تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی می باشد، به صورت شبانه روزی در خدمت شماست و همه روزه حتی در روزهای تعطیل، آماده خدمت رسانی به شما همشریان محترم است.

تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق کلیبر

مجموعه امدادچیلار با بهره مندی از تیمی درجه یک و کارآزموده در شرق کلیبر، در هر شرایطی می تواند کمک رسان شما باشد و مشکلات و خرابی های ماشین ظرفشویی شما عزیزان را حل کند. این مجموعه با داشتن تیم کاربلد و مجرب در خدمت شما همشهریان محترم است و هرگونه مشکل پیش آمده برای ماشین ظرفشویی شما را با بالاترین کیفیت و به بهترین نحو، تعمیر می کند. مجموعه امدادچیلار با به کار گیری تکنسین های متخصص و تعمیرکاران مجرب و همچنین استفاده از تجهیزات و امکانات کامل تعمیراتی، آماده ارائه هرگونه خدمات تعمیراتی است و در هر شرایطی می تواند یاری رسان شما بزرگواران باشد. تیم متخصص ما به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل در خدمت شماست؛ مشتریان ارجمند می توانند هرگونه مشکل ماشین ظرفشویی خود را به تیم متخصص ما بسپارند و آن را درست مثل روز اول تحویل بگیرند و از آن استفاده کنند. ما در 24 ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به مشکلات شما هستیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب کلیبر

مجموعه امدادچیلار، در هر لحظه ارائه خدمات ویژه در غرب شهر کلیبر می باشد. این مجموعه با داشتن تیمی مجرب و حرفه‌ای، می تواند هرگونه خرابی و ایراد را از ماشین ظرفشویی معیوب شما رفع نماید و آن را کاملا سالم و مثل روز اول تحویل شما عزیزان بدهد. مجموعه امدادچیلار در همه مناطق شهر کلیبر به ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی می پردازد و آماده است، هرگونه خدمات مربوط به تعمیر ماشین ظرفشویی را انجام دهد. شما مشتریان ارجمند می توانید از جای جای شهر کلیبر، در هر 24 ساعت از شبانه روز و در همه روز های هفته با مجموعه مجرب ما تماس گرفته و درخواست کمک کنید. ما همیشه آماده ارائه خدمات به شما هستیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی در مرکز کلیبر

مجموعه امدادچیلار با ارائه خدماتی بی نظیر در مرکز شهر کلیبر در خدمت شما عزیزان است. این مجموعه  با ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در کلیه مناطق شهر به کمک شما آمده است و در این مناطق به فعالیت تعمیراتی می پردازد. مجموعه امدادچیلار با استفاده از تکنسین های توانمند و آزموده و با بهره گیری از متدهای به روز برای تعمیر ماشین ظرفشویی، توانسته به یکی از محبوب ترین و بهترین مجموعه ها در حوزه تعمیرات ماشین ظرفشویی در شهر بزرگ کلیبر، تبدیل شود. مجموعه ما با داشتن تیم پاسخگویی مجرب، بصورت 24 ساعته و در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما بزرگواران است و آماده این است تا در همه روز های هفته، هرگونه خدمات مربوط به تعمیر ماشین ظرفشویی را به شما همشهریان ارجمند ارائه دهد. این مجموعه حتی در روزهای تعطیل نیز آماده خدمت رسانی به شماست.

چه نکاتی برای افزایش بازدهی ماشین ظرفشویی باید رعایت شود؟

ماشین ظرفشویی شما از هر برند و مدلی باشد، باید در حفظ و نگهداری صحیح از آن، نکاتی را رعایت کنیم. اینگونه وسایل که مرتبا با آب و دیگر جرم ها از جمله چربی ها، درگیر است، همواره در معرض آسیب دیدگی قرار دارد. دانستن برخی نکات و رعایت آنها در نگهداری از ماشین ظرفشویی، به سالم ماندن هر چه بیشتر این وسیله مهم کمک می کند و آن را از انواع خطرات و آسیب ها دور نگه می دارد. در این بخش به برخی نکات درباره نگهداری صحیح از ماشین ظرفشویی اشاره می کنیم که با رعایت آنها می توانید سلامت این دستگاه را تا مدت زیادی، تامین کنید و از انواع خرابی ها در آن ، جلوگیری کنید. برخی از این نکات عبارتند از :

 • لزوم حفظ نظافت بخش های داخلی و بیرونی ماشین ظرفشویی
 • شستن و تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی به طور مداوم
 • جلوگیری از آسیب رسیدن به لاستیک و واشر درب ماشین ظرفشویی
 • جدا سازی باقیمانده غذاها از داخل محفظه
 • انجام فرایند جرم گیری ماشین ظرفشویی به طور مرتب
 • لزوم رعایت چیدمان ظروف در داخل محفظه ماشین ظرفشویی

سوالات متداول

سوال : درخواست تعمیر دادم اما بنابه دلایلی از درخواست خود منصرف شدم، چه کار باید انجام دهم؟

پاسخ : اگر تکنسین در محل حضور یافته و ماشین ظرفشویی خراب شما را عیب یابی کرده، اما شما از تعمیر آن منصرف شده اید،در این صورت شما موظف به پرداخت هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی هستید.

سوال : چگونه می توان به تکنسین های مجموعه امدادچیلار اعتماد کرد؟

پاسخ : تمامی کارشناسان و تکنسین های مجموعه امدادچیلار تست های روانشناسی که متعلق به این مجموعه هستند را با موفقیت پشت سر گذاشته اند، آنها افراد متعهد و مسئولیت پذیر هستند. همچنین گواهی عدم سوءپیشینه نیز دارند. از این جهت هیچ جای نگرانی راجع به تکنسین های ما وجود ندارد.

سوال : می توان ماشین ظرفشویی را جهت تعمیر به تعمیرگاه اختصاصی برد؟

پاسخ : بله. مجموعه امدادچیلار بسیار خرسند است که تعمیرگاه اختصاصی جهت تعمیر لوازم خانگی مانند ماشین ظرفشویی دارد. بسته به نیاز ماشین ظرفشویی شما و مراحل تعمیر آن، تیم ما ماشین شما را با افتخار به آن مکان حمل و تعمیر خواهد کرد.

وبگاه خدماتی امدادچیلار

مجموعه امدادچیلار در سال 1400 با هدف معرفی کسب و کار های امدادی و خدماتی شامل امداد خودرو، خودروبر، کفی خودروبر، یدک کش، حمل خودرو، باربری، اتوبار، حمل بار، حمل اثاثیه منزل، تعمیر لوازم خانگی، تعمیر یخچال، تعمیر لباسشویی، تعمیر ظرفشویی و تعمیر پکیج فعالیت خود را به طور رسمی در شهر های تهران، تبریز، کرج و شیراز آغاز کرد.

نظرات مشتریان عزیز

آقای حسینی : با سلام و خسته نباشید خدمت کادر زحمت کش مجموعه امدادچیلار. بنده نظر مثبتم را راجع به این مجموعه بیان می کنم و بی نظیر بودن اون رو در این حوزه تایید میکنم. با خیال راحت انتخابش کنید چون که هیچوقت پشیمون نمیشید.

خانم مقدم: سلام. من فکر می کنم که یکی از ملاک سنجش یک مجموعه تعمیراتی، تیم پشتیبانی اون هستش. چون اگه با دقت و با حوصله انجام نشه، مشتریانش ناراضی خواهند بود و دیگه به اون مجموعه اعتماد نخواهند کرد. تیم پشتیبانی شما هم که حرف نداره از بس که خوبه. من به شخصه خیلی راضی ام. مرسی امدادچیلار

خانم جهانبخش: با عرض سلام و خسته نباشید. خواستم تشکر کنم از تکنسین های مجموعه شما. خیلی حرفه ای هستن. عیب ماشین ظرفشویی من رو هیچ تعمیرکاری نمیتونست تشخیص بده ولی تکنسین های شما هم فورا تشخیص دادن و هم فورا تعمیر کردن. واقعا خوشحالم از انتخاب و اعتماد به شما‌. بسیار متشکرم

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *