امداد چیلار | وبگاه خدماتی و امدادی
0

امداد خودرو فیروزآباد

بازدید 96

امداد خودرو فیروزآباد

مجموعه امداد خودرو فیروزآباد از فعال ترین و معتبرترین مجموعه هایی است که امروزه مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است. این مجموعه به واسطه اعتبار و قدمت بالا، موفق به جلب اعتماد مشتریان خود شده است و توانسته است خدمات بسیار گسترده و متفاوتی را به هموطنان سراسر کشور ارائه و عرضه کند. مجموعه امداد خودرو فیروزآباد با داشتن یک تیم حرفه‌ای و متخصص، مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات امدادی و امداد گران کاربلد و متعهد در هر ساعت از شبانه روز و در هفت روز هفته در خدمت هموطنان عزیز می باشد که شما می توانید تنها با یک تماس و اعلام مشکل اتومبیل خود، در سریعترین زمان ممکن از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.
به مرور زمان، انتظارات مشتریان نسبت به مجموعه امداد خودرو افزایش یافت. آنها خواستار این بودند که خدمات بیشتری را کسب کنند و می خواستند که امداد خودرو، خدمات خود را گسترش داده و آنها را در اختیار مشتریان خود قرار دهد و رضایت آنها را جلب نماید. امداد خودرو فیروزآباد هم پا به عمل گذاشت و فرایندهای عملیاتی و همچنین پشتیبانی مجموعه را از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری توسعه داد و توانست قدرت خود را به نمایش بگذارد و خیال مشتریان خود را از این بایت راحت و آسوده کند. در سال های آتی و با گذشت زمان، امکانات جدیدی نیز به این مجموعه اضافه شد. به عنوان مثال؛ امداد خودرو فیروزآباد در حال حاضر، با بهره گیری از سامانه ی فوق هوشمند خود در سرتاسر کشور پهناور ایران، استفاده ی کارآمد از شبکه گسترده کمک رسانی بالینی، استخدام ماهر ترین و خبره ترین کارشناسان و امدادگران، پشتیبانی و پاسخگویی سریع و همه روزه به صورت شبانه روزی و همچنین برخورداری از پیشرفته ترین و مجهز ترین مرکز تماس در حال ارائه ی خدمات به شما مردم عزیز می باشد. لازم به ذکر است که تفاوتی ندارد که نوع خودروی شما چیست و از محصولات کدام گروه استفاده می کنید. خیالتان بابت این موضوع راحت باشد. امدادگران با تجربه امداد خودرو فیروزآباد هر زمان که شما درخواست کنید، به کمک شما خواهند آمد.

چرا امداد خودرو فیروزآباد؟

امداد خودرو فیروزآباد همان گونه که از نامش پیداست، از انگشت شمار ترین مجموعه هایی است که در تلاش است تا مشکلات بوجود آمده برای خودروی شما را حل و فصل کند. این مجموعه، سال های سال است که در حال فعالیت است و جزو با سابقه ترین مجموعه هایی است که می توان از آن نام برد. امکانات و خدمات متعدد و شگفت انگیز آن، باعث شده است تا این مجموعه میان مردمان کشور زبان زد شده و شهره ساخته شود.
این مجموعه ی پرقدمت و معتبر، توانسته است اعتماد و رضایت تمامی مشتریانش را به خود جلب کند تا جایی که صدها خدمت گوناگون به آنها ارائه شده بدون آنکه حتی یک نفر از آن مشتریان عزیز مورد نارضایتی قرار گیرد و مشکل او به طور کامل حل نشود. پس اینک به جرات می توان گفت که امداد خودرو فیروزآباد جزو انگشت شمار ترین مجموعه هایی است که هیچ مورد نارضایتی از مشتریان خود ندارد و سابقه ی بالایی در زمینه ی ارائه ی خدمات دارد. خیالتان راحت! مشکل خودروی خود را به او بسپارید و مطمئن باشید که تا ایراد ماشینتان برطرف و حل نشده، کارشناسان امداد خودرو فیروزآباد با صبر و حوصله پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

مناطق تحت پوشش امداد خودرو فیروزآباد

امداد خودرو فیروزآباد تمامی مناطق این شهر و حومه آن را تحت پوشش خدمات امدادی و حمل خودرو خود قرار می دهد تا رضایت همه مردم در اقصی نقاط شهر فیروزآباد را جلب نماید. شما هموطنان عزیز می توانید فقط با یک تماس تلفنی با مرکز پشتیبانی امداد خودرو فیروزآباد از خدمات مجموعه ما بهره مند شوید. کارشناسان متخصص و امداد گران کاربلد، مجرب و باتجربه در هر لحظه آماده ارائه خدمات امداد رسانی به شما در جای جای شهر فیروزآباد و حومه آن می باشند.

امداد خودرو شمال فیروزآباد

امداد خودرو فیروزآباد در شمال شهر فیروزآباد، خدمات مختلفی را اعم از امداد رسانی در جاده ها توسط امداد گران متخصص و مسئولیت پذیر، امداد باتری، حمل خودروی آسیب دیده شما، پنچرگیری لاستیک خودروی شما در محل خرابی، تعویض روغن موتور در موقعیت خودروی شما و . . .  شامل می شود. شما عزیزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز و در هر روز هفته از خدمات امدادی مجموعه ما بهره مند شوید.

امداد خودرو غرب فیروزآباد

مجموعه امداد خودرو فیروزآباد در غرب فیروزآباد، فعالیت های کمکی مختص خودرو که شامل امداد رسانی در جاده ها توسط امداد گران متخصص و مسئولیت پذیر، امداد رسانی باتری، جابجایی اتومیبل آسیب دیده شما، پنچرگیری و آپاراتی لاستیک خودروی شما در محل، تعویض فوری روغن موتور در موقعیت شما و . . .  می شود را برای شما انجام می دهد. شما همشهریان عزیز می توانید در 24 ساعت از شبانه روز و در هفت روز هفته از خدمات امدادی مجموعه امداد خودرو فیروزآباد بهره مند شوید.

امداد خودرو شرق فیروزآباد

مجموعه امداد خودرو فیروزآباد در شرق فیروزآباد، آماده ارائه انواع خدمات امدادی نظیر حمل خودرو آسیب دیده، مکانیکی سیار، امداد باتری و تعمیر باتری در محل، تعمیر دینام و استارت خودرو در محل، پنچرگیری و تعویض لاستیک آسیب دیده خودرو و انجام کلیه خدمات امدادی مربوط به خودرو می باشد. شما عزیزان می توانید با یک تماس و اعلام مشکل خودرو از مشاوره کارشناسان متخصص و حرفه‌ای ما و خدمات ویژه امدادگران خودرو در جای جای شهر فیروزآباد و به صورت شبانه روزی بهره ببرید.

امداد خودرو جنوب فیروزآباد

مجموعه امداد خودرو جنوب فیروزآباد، در هر ساعت از شبانه روز و در همه روز های هفته می تواند به شما عزیزان کمک رسانی کند. امداد گران حرفه‌ای مجموعه ما با صبر و حوصله و متعهد به کار خود در سریعترین زمان ممکن، خدمات امدادی و کمک رسانی به شما را انجام می دهند. شما می توانید در جای جای شهر فیروزآباد، از خدمات مجموعه امداد خودرو فیروزآباد بهره مند شوید.

خدمات امداد خودرو فیروزآباد

مهم ترین خدماتی که امداد خودرو فیروزآباد در اختیار شما عزیزان قرار می دهد عبارتند از:

 • پوشش تمامی مناطق ایران
 • ارائه ی همه روزه خدمات امدادی حتی در روزهای تعطیل
 • پشتیبانی سریع و شبانه روزی
 • حضور در محل در سریع ترین زمان ممکن
 • بهره مندی از حرفه ترین و مجرب ترین تیم امدادی
 • اولویت قرار دادن جلب رضایت مشتریان
 • تعمیر خودرو در محل در صورت امکان
 • داشتن مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین تعرفه برای مشتریان
 • دقت و ظرافت فوق العاده بالا در حین کار
 • ارائه ی خدمات در اسرع وقت
 • مجهز به سامانه ی آنلاین یا برخط جهت مکان یابی

امداد خودرو فیروزآباد؛ کمک رسانی همه روزه

امداد خودرو فیروزآباد جزو مجموعه هایی است که از پاسخگویی سریع و شبانه روزی برخوردار است. مستحضر هستید که این مجموعه در جهت یاری رساندن به شما و حل و فصل کردن مشکلات پیش آمده برای خودروی شما عزیزان تشکیل شده است پس وظیفه دارد هر زمان که مشتریان تماس گرفتند و از او درخواست کمک کردند، در سریع ترین زمان ممکن به او پاسخ دهند، خود را به موقعیت فرد رسانده و عملیات امداد رسانی را به بهترین نحو انجام دهد. این امداد رسانی به بهترین صورت انجام می پذیرد چرا که امداد خودرو فیروزآباد از امداد گران با تجربه و مجربی تشکیل شده است. کسانی که بیشترین تجربه را در این زمینه دارند و دقت و ظرافت بالایی را در حین کار خود به کار می گیرند. پس شهروندان می توانند در هر ساعت از شبانه روز با تیم با تجربه ی امداد خودرو فیروزآباد تماس بگیرند تا در سریع ترین زمان ممکن از بهترین امداد رسانی برخوردار شوند.
مدت زمانی که به طول می انجامد تا امدادگران در کنار شما حاضر شوند، کمتر از 20 دقیقه نباشد، بیشتر از آن هم نیست. چرا که امداد خودرو فیروزآباد مجهز به دستگاه مکان یاب (GPS) می باشد و قادر است که موقعیت تمامی امدادگران را بررسی کند تا در صورت نیاز شما به امداد خودرو، نزدیک ترین کمک رسان نزد شما فرستاده شود. فقط کافیست با ما تماس گرفته و مشکل خود را بازگو نمایید. ما به کمک شما خواهیم آمد.

گارانتی رضایت مشتری؛ اولویت امداد خودرو فیروزآباد

مجموعه امداد خودرو فیروزآباد در تلاش است که بهترین خدمت رسانی را در اختیار کاربران قرار دهد. شاید برای‎تان این سوال پیش آید که این مجموعه چطور می تواند در این امر موفق شود؟ از جمله این تلاش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • به کارگیری کارشناسان ماهر، به روز و با تجربه
 • آموزش مباحث جدید و گوناگون به تمامی امدادرسانان امداد خودرو فیروزآباد
 • سنجش امداد رسانان از لحاظ آگاهی به مسائل فنی
 • به کارگیری قطعات یدکی اصل، اورجینال و با کیفیت جهت جلوگیری از ایجاد خسارات جبران ناپذیر
 • ارائه ی انواع خدمات گوناگون و مختلف در 7 روز هفته به صورت شبانه روزی
 • پشتیبانی همه روزه آنلاین و تلفنی توسط برترین مشاوران
 • سرعت فوق العاده بالاو سریع در امداد رسانی

مزایای استفاده از خدمات امداد خودرو فیروزآباد

اگر هنگام بوجود آمدن مشکل برای خودروی خود با تیم امداد خودرو فیروزآباد تماس بگیرید، از مزایای زیر بهره مند خواهید شد:

 • هزینه های مقرون به صرفه و مناسب
 • صرفه جویی در وقت و زمان شما
 • کمک رسانی و ارائه ی خدمت در زمان تعیین شده توسط شما عزیزان
 • ضمانت یک ماهه تعمیر خودرو
 • تعمیر در محل وقوع حادثه؛ بدون نیاز به حمل خودرو به تعمیرگاه
 • به کارگیری به روز ترین و مجرب ترین تعمیرکاران

به هر امدادگری اعتماد نکنید!

مشکل خودروی خود را با واگذاری آن به افراد نا آشنا و غیر متخصص دو چندان نکنید. امروزه تعداد این افراد به طور چشمگیری افزایش یافته است و نمی توان به هرکسی اعتماد کرد چرا که در آینده موجب پشیمانی شما خواهد شد که چرا خودروی خود را به این افراد سپرده اید؛ موضوعی که نباید از آن به طور ساده رد شد چون از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورتی که اینگونه عمل کنید و کار را به کاردان نسپارید، مشکلتان دو چندان می شود و به دنبال آن؛ مجبور خواهید شد که هزینه های گزافی را متقبل شوید.
همانطور که گفته شد؛ مجموعه امداد خودرو فیروزآباد در قدم اول سعی دارد که رضایت تمامی مشتریناش را جلب نماید. پس به دنبال آن، همیشه آن ها را مورد پیگیری قرار می دهد. اگر امدادگرانش با تجربه و کاربلد نباشند، کار تعمیر را سمبل کند، از اعتماد شما سوءاستفاده و از قطعات یدکی غیر اصل استفاده کند، خودروی شما درگیر مشکلات بسیاری می شود که به آسانی قابل حل شدن نیستند.

مشکلات رایج خودرو

در این قسمت سعی شده است که راه هایی برای حل مشکل خودروی شما به طور کامل بیان شود. مشکلاتی که از آنها به عنوان رایج ترین مشکلات یاد می شود. چرا که بیشتر رانندگان و صاحبان خودرو، دست کم یک بار با این مشکلات مواجه شده اند و هنگام درگیری با آن، با خود فکر می کنند که حال باید چه کرد؟ آیا خودم می توانم این مشکل را حل کنم یا باید آن را به دست امداد گران متخصص بسپارم؟
چند نمونه از رایج ترین مشکلات خودرو عبارتند از:

روشن شدن چراغ چک (Check Engine)

روشن شدن چراغ چک اتومبیل می تواند یک مسئله ی نگران کننده برای رانندگان و صاحبان آن برشمرده شود. آنها هنگام مشاهده ی این اخطار، فورا ماشین خود را متوقف می کنند و موضوع را با یک تعمیرکار در میان می گذارند. از کار افتادن سنسور هوای ورودی، مبدل کاتالیستی خراب و فرسوده، مشکل احتمالی در درپوش باک، اشکال و ایراد در باتری خودرو و… از علت هایی است که موجب روشن شدن چراغ چک ماشین شود. هنگام مشاهده ی این چراغ، ضمن رعایت موارد ایمنی و بررسی قطعات خودرو، می توانید به رفع این مشکل اقدام کنید که معمولا به صورت زیر انجام می پذیرد:

 • خاموش کردن موتور و تلاش برای رفع مشکلات احتمالی
 • قطع کردن باتری و وصل کردن مجدد آن
 • روشن و خاموش کردن خودرو
 • عیب یابی توسط تعمیرکار متخصص
جوش آوردن خودرو

می توان گفت که جوش آوردن خودرو از مشکلاتی است که هر راننده ای دست کم یک بار با آن مواجه شده است. واضح است که این مشکل مربوط به رادیاتور خودروی شما می شود پس باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورتی که آب رادیاتور اتومبیل کم باشد، ماشین جوش می‌آورد. البته این مشکل می‌تواند ناشی از سوراخ بودن رادیاتور یا رسوب بستن آن هم باشد. جوش آوردن خودرو از مشکلاتی است که نیاز به بررسی فوری دارد. پس نباید هنگام مواجهه با آن دست روی دست گذاشت. فورا باید عیب یابی کرد سپس به حرکت ادامه داد.

اگر خودرو جوش آورد، چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

 • در وهله ی اول، اگر کولر آن روشن بود، باید در قدم اول اقدام به خاموش کردن آن کنید تا از فشار وارد شده بر روی موتور کاسته شود. سپس باید تمامی شیشه های ماشین را به سمت پایین بکشید.
 • درصورتی که حین جوش آوردن خودرو در ترافیک هستید، دنده را در حالت خلاص گذاشته، پدال گاز را به آرامی و خیلی کم فشار دهید. این کار منجر به بالا رفتن سرعت پمپ آب و همچنین فن رادیاتور خواهد شد. توقف یک باره و ناگهانی می تواند در این زمان بسیار مشکل ساز شود. بنابراین به آرامی از سرعت خود را بکاهید و اقدام به توقف اتومبیل کنید.
 • زیاد ار حد ترمز نکنید چرا که باعث افزایش دمای موتور ماشین می شود.
 • سعی کنید هر چه سریع تر و در اسرع وقت، خودروی خود را پارک کنید و کاپوت آن را بالا بزنید.
 • مهم ترین کاری که باید انجام دهید این است که پس از گذشت چند دقیقه، بخاری ماشینتان را روشن کنید. با این کار، گرمای موتور به داخل خودرو منتقل می شود و در ادامه؛ موجب خنک شدن موتور آن خواهد شد.
 • ضروری ترین نکته ای که حتما باید رعایت شود، باز نکردن درب رادیاتور است. چرا که در غیر این صورت، آب جوش تحت فشار به سمت بیرون پاشیده می شود و دچار آسیب دیدگی فرد می شود.
 • در آخر، باید صبر کنید تا موتور خودرو خنک شود. سپس ماشین را روشن نموده و به منبع آب موتور آن در حالتی که خودرو در وضعیت خلاص است، مقداری آب اضافه کنید.
استارت نخوردن خودرو

قطع به یقین می توان گفت که این پیشامد برای هر راننده ای به وقوع پیوسته است که پشت خودروی خود نشسته و شروع به استارت زدن کند اما به یک باره با استارت نخوردن آن مواجه شود. استارت نخوردن ماشین یکی از ایرادات و مشکلات مشترک در بین تمامی خودروهاست اما جزو مواردی است که خیلی جای نگرانی ندارد، خیلی زود و آسان حل می شود و دردسر چندانی ندارد.
ایرادات و مشکلات مربوط به سوییچ احتراق، سیتسم استارت و ایرادات ناشی از باتری ماشین که جزو مهم ترین آنهاست و از همه بیشتر به چشم می آید، سبب عدم استارت خوردن ماشین می شوند. البته استارت نخوردن ماشین با روشن نشدن آن تفاوت زیادی دارد و گمان برده می شود که بیشتر مردم این دو را با هم به اشتباه می گیرند. در ادامه به بررسی علل روشن شدن خودرو می پردازیم.

روشن نشدن خودرو

همان طور که گفته شد، روشن نشدن ماشین با استارت نخوردن آن کاملا فرق دارند و هر دو مقوله ی جدا از هم می باشند. البته بیشتر افراد به اشتباه، این دو را با هم یکی می دانند و از تمایز آنها بی خبرند. استارت نخوردن ماشین که پیش تر درمورد آن سخن گفتیم و واضح و مبرهن است که یعنی چه، اما روشن نشدن ماشین یعنی چه؟ یعنی اینکه هنگام استارت زدن، این عمل به طور صحیح و بدون هیچ مشکلی انجام می پذیرد اما ماشین اصلا روشن نمی شود. عدم وجود بنزین در باک خودرو از اصلی ترین و آشکار ترین دلایلی است که موجب این مشکل میشود و به آسانی قابل برطرف کردن می باشد.

لرزش فرمان

لرزش فرمان از شایع ترین و بدترین مشکلاتی است که می تواند برای خودروی شما پیش آید. این مشکل به هیچ وجه نباید سرسری گرفته شود چرا که ایمنی و سلامت راننده و سرنشینان خودرو را در معرض خطر قرار می دهد. لذا به محض اینکه متوجه لرزش فرمان حتی به مقدار کم شدید، باید فورا به دنبال عیب یابی، حل و رفع آن باشید. این مشکل در دو حالت می تواند رخ دهد:
اگر این مشکل بلافاصله پس از شروع حرکت ماشین رخ دهد، می توان گفت به احتمال زیاد یاطاقان چرخ یا اجزای سیستم تعلیق مورد آسیب قرار گرفته اند. و اگر لرزش فرمان ماشین در سرعت بالا رخ دهد، معمولا مشکل از تعادل لاستیک یا چرخ می باشد.

پاره شدن تسمه تایم خودرو

از مهم ترین مشکلات و ایرادات پیش آمده برای خودروها، پاره شدن تسمه تایم آن می باشد. وظیفه تسمه تایم، وصل کردن میل لنگ موتور به میل بادامک ماشین است. به همین خاطر به این قطعه در خودرو، تسمه میل لنگ نیز می گویند. تسمه تایم یکی از مهم ترین اجزای موتور خودرو است که نقش مهمی در باز و بسته شدن سوپاپ ها و سلامت خودرو دارد. از این رو اگر برای این قطعه اتفاقی بیافتد و دچار پارگی شود، مشکلات زیادی برای صاحبان خودرو به همراه خواهد داشت و خسارات جبران ناپذیری دامن گیر آنها می شود. ایراد در کاسه نمد خودرو و نشت روغن از این قطعه، از مهم ترین عوامل پاره شدن تسمه تایم و به وجود آمدن این مشکل چشمگیر در خودرو می باشد.

سوالات متداول

سوال : آیا مجموعه امدادچیلار گارانتی تعمیر خودرو دارد؟

پاسخ : بله؛ مجموعه امدادچیلار دارای گارانتی 7 روزه بعد از اعمال خدمات امدادی و تعمیر خودرو می باشد اما هیچگونه گارانتی به قطعات خودرو شامل نمیشود و شما می توانید تا 7 روز بعد از دریافت خدمات از این مجموعه، در صورت بروز مشکل دوباره از این خدمات بهره مند شوید.

سوال : تعیین قیمت خدمات امدادی در مجموعه امدادچیلار چگونه است؟ 

پاسخ : تعیین قیمت های خدمات بسته به شرایط موجود و نیاز خودروی شما متفاوت است. اما باید گفت که هزینه های خدمات در این مجموعه بسیار منصفانه  می باشد یعنی هیچ هزینه اضافی از شما دریافت نمی شود.

سوال : خدمات پشتیبانی مجموعه امدادچیلار چگونه است؟ 

پاسخ : این مجموعه همواره در تلاش است تا بهترین خدمات پشتیبانی و پیگیری مشکلات احتمالی خودرو را به شما ارائه دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و در هر روز هفته از این خدمات تخصصی بهره مند شوید.

وبگاه خدماتی امدادچیلار

مجموعه امدادچیلار در سال 1400 با هدف معرفی کسب و کار های امدادی و خدماتی شامل امداد خودرو، خودروبر، کفی خودروبر، یدک کش، حمل خودرو، باربری، اتوبار، حمل بار، حمل اثاثیه منزل، تعمیر لوازم خانگی، تعمیر یخچال، تعمیر لباسشویی، تعمیر ظرفشویی و تعمیر پکیج فعالیت خود را به طور تخصصی در شهر های تهران، تبریز، کرج و شیراز آغاز کرد.

نظرات مشتریان عزیز

آقای عزیزپور : با عرض سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان زحمت کش در مجموعه امدادچیلار؛ باید بگویم که من مجموعه‌ای به کاربلدی همچون امدادچیلار ندیده ام! خودروی من در یک مکان دور از کار افتاده بود و من تنها با یک تماس کوچک به امداد گران این مجموعه، از این مشکل رهایی یافتم. تیم امدادی در سریعترین حالت ممکن خود را به مکان اتومبیل من رسانده و در کمترین زمان آن را تعمیر کردند. واقعا تشکر می کنم.

خانم سیروانی : سلام؛ اولا خسته نباشید میگم و تشکر می کنم از مجموعه امدادچیلار بابت کمک رسانی به موقع، به همه شما توصیه میکنم در هر جایی و در هر ساعت از شبانه روز و در هر روز هفته، خودروتان به هر دلیلی از کار افتاد و کار نکرد، با امدادگران مجموعه امدادچیلار تماس بگیرید. کیفیت بالا، دقت زیاد در کار، سرعت عمل بالا، تعهد در کار، مهارت بالا و استفاده از بهترین تجهیزات امدادی، از ویژگی های بارز این مجموعه است. 

آقای نژاد رحیمی : عرض سلام و ادب خدمت دست اندرکاران مجموعه امدادچیلار؛ میخواستم بابت کمک رسانی که به خودروی بنده شد از شما تشکر کنم. روزی که خودروی من در خیابان ناگهان خاموش شد، تنها چیزی که به ذهنم می رسید، تماس گرفتن با مجموعه شما بود. امداد گران کاربلد شما در سریعترین زمان ممکن خود را به محل خودرو رساندند و بعد از بررسی های اولیه آن را به نزدیک ترین تعمیرگاه منتقل کردند. واقعا از صمیم قلب از شما و امداد گران متخصصتان تشکر می کنم.

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *