امداد چیلار | وبگاه خدماتی و امدادی

کفی خودروبر تبریز

کفی خودروبر تبریز

مجموعه کفی خودروبر تبریز از بهترین و مجهز ترین مجموعه های امدادی و کفی خودروبر در سطح شهر تبریز و حومه آن به شمار می رود که توانسته با فعالیت مثبت و مردم پسند، جایگاه ویژه ای بین همشهریان و مشتریان عزیز پیدا کند. این مجموعه با تکیه بر تیمی متخصص و مجرب که دارای همه ویژگی های مثبت یک تیم امداد گر هستند و همچنین با بهره گیری از تجهیزات و امکانات پیشرفته و به روز، توانسته اطمینان خاطر بسیاری از مشتریان گرامی خود را جلب نماید و انواع خدمات امدادی و  کفی خودروبر را به آنها ارائه دهد. مجموعه کفی خودروبر تبریز با بهره مندی از امداد گران حرفه‌ای، متخصص و کارآزموده و استفاده از پیشرفته ترین و بروز ترین تجهیزات امدادی و کفی خودروبر، خدمات ویژه ای را در رابطه با کفی خودروبر و امداد رسانی در شهر تبریز به هموطنان عزیز ارائه می دهد. این مجموعه به واسطه داشتن تیم پشتیبانی متخصص و پاسخگو، به صورت 24 ساعته و همه روزه می تواند در خدمت شما عزیزان باشد و خدماتی را در رابطه با خودرو به همشهریان عزیز ارائه دهد. شما بزرگواران می توانید در هر شرایطی و در هر زمان و مکانی فقط یک تماس با تیم پاسخگویی مجموعه کفی خودروبر تبریز برقرار کنید، تیم امدادی ما در کوتاه ترین زمان ممکن شما را از خدمات کفی خودروبر و امداد رسانی بهره مند می کند.

امروزه، گسترش شهر و شهر نشینی و افزایش استفاده ها از خودرو، سبب شده تا نیاز مردم به مجموعه های امدادی و کفی خودروبر افزایش یابد. فرسوده بودن آسفالت های خیابان ها و وضعیت بد جاده های بین شهری، باعث شده است تا کوچکترین ضربات به خودرو، خرابی و از کارافتادگی را برای آن به دنبال داشته باشد. در این مواقع است که نگرانی شدیدی به سراغ رانندگان و صاحبان خودرو می آید و آنان را مجبور به گشتن راه حل برای حل این مشکل می کند. این راه حل یا به دست خودتان و یا به دست یک تعمیرکار حرفه‌ای ارائه می شود. اما بحث مهم در این موضوع، این است که نمی توان به هر تعمیرکاری اعتماد کرد و خودرو را به آن سپرد. اگر می خواهید خیال خود را از این موضوع راحت کنید و خودروتان هم به بهترین صورت تعمیر گردد، بهتر است از مجموعه ای معتبر و متخصص کمک بگیرید. اگر قصد دارید در این گونه شرایط، از یک مجموعه معتبر و مجرب که همه ویژگی های مثبت یک مجموعه خوب را داشته باشد، کمک بگیرید؛ می توانید روی کمک مجموعه کفی خودروبر تبریز حساب کنید. این مجموعه با داشتن تیم حرفه‌ای، مجرب و آزموده توانسته رتبه های خوبی در حوزه امداد رسانی  و کفی خودروبر به دست آورد و رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب نماید. پاسخگویی سریع و به موقع تیم پشتیبانی مجموعه کفی خودروبر تبریز، باعث شده است که همه مشتریان از این مجموعه رضایت کافی داشته باشند. این مجموعه روز به روز در حال پیشرفت است و سعی می کند تجهیزات مجهز و به روزی را برای تیم خود تهیه کند تا بتواند بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد. شما عزیزان در هر زمانی به مشکل فنی در خودرو برخورد کردید و خودروتان از کار افتاد، کافیست یک تماس با ما بگیرید؛ تیم ما در هر ساعتی از شبانه روز و هفت روزه هفته می تواند یاری رسان شما باشد و خدمات امدادی و کفی خودروبر را به شما بزرگواران ارائه دهد. مجموعه کفی خودروبر تبریز با سابقه بالا در زمینه امداد جاده ای و شهری، با بهترین قیمت ها در خدمت شماست و از هیچ تلاشی برای جلب رضایت خاطر شما همشهریان عزیز، دریغ نمی کند.

مناطق تحت پوشش کفی خودروبر تبریز

مجموعه کفی خودروبر تبریز بسیار خرسند است که خدمات ویژه و خاص خود را در تمامی مناطق و محلات شهر تبریز گسترش داده است و به همه همشهریان عزیز و ارجمند، خدمات ارائه می دهد. این مجموعه در سال های اخیر به یکی از پرطرفدار ترین مجموعه های حمل خودرو در شهر تبریز تبدیل شده است که در تمامی مناطق این شهر، از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب تبریز به فعالیت امداد رسانی و کفی خودروبر می پردازد و در هر لحظه، در تلاش است که رضایت همه مشتریان عزیز خود را جلب نماید و خدمات مختلفی را به بهترین شکل، خدمت آنان ارائه دهد. در صورت خرابی و از کار افتادگی خودروتان در هر موقعیتی از کلانشهر تبریز، می توانید روی کمک ما حساب کنید. شما عزیزان می توانید با یک تماس با تیم پشتیبانی حرفه ای ما و اعلام محل خودروتان، از خدمات ویژه این مجموعه بهره مند شوید. تیم کاربلد ما به صورت 24 ساعته و همه روزه یعنی حتی در ایام تعطیلی یاری رسان شماست و به شما کمک می کند. ما همه سعی و تلاش خود را می کنیم تا با ارائه بهترین خدمات حمل خودرو به همه شما عزیزان محترم، رضایت شما بزرگواران را جلب کرده و شما را به مشتری ثابت و همیشگی مجموعه کفی خودروبر تبریز تبدیل کنیم. مجموعه ما با تکیه بر نیروی جوان و خبره و استفاده از تجهیزات مدرن و روز دنیا، در کنار شماست و در اقصی نقاط شهر تبریز به کمک شما می آید.

کفی خودروبر شمال تبریز

مجموعه کفی خودروبر تبریز با فعالیت های گسترده در شمال شهر تبریز در خدمت همشهریان بزرگوار می باشد. این مجموعه با ارائه انواع خدمات امدادی و کفی خودروبر در شمال تبریز می تواند در هر شرایطی، کمک رسان شما بزرگواران باشد. کفی خودروبر و خدماتی که به بهترین صورت انجام می گیرد و هیچ یک از مشتریان ارجمند از آنها ناراضی نخواهند بود. خدمات تیم کفی خودروبر تبریز در شمال شهر شامل امداد رسانی در جاده های بین شهری توسط امداد گران حرفه ای، متخصص و آزموده، امداد رسانی به باتری خودرو، حمل خودروی آسیب دیده از کار افتاده، پنچرگیری لاستیک خودروی شما در محل وقوع آن حادثه ، تعویض روغن موتور در موقعیت اتومبیل شما و . . .  می شود که شما همشهریان محترم می توانید در هر ساعت از شبانه روز و در همه روزهای هفته فقط با یک تماس، مشکلات به وجود آمده برای خودروی خود را حل نمایید. مجموعه ما حتی در ایام تعطیل نیز در کنار شما می باشد. مناطق شمال تبریز شامل آناخاتون، الوار علیا، خانه‌های سازمانی نیروی هوایی، ارم، جهودیلر، حسن‌آباد، خلیل‌آباد، سرخاب، شتربانی (دوه‌چی)، شربت‌زاده، ششگلان، علی‌نژاد، محمدیه، منبع می شود که در جای جای این مناطق می توانید با مجموعه ما تماس حاصل نمایید و از خدمات مجموعه حمل خودرو تبریز بهره ببرید. ما تعمیرکاران حرفه‌ای خود را سریعا به محل خودروی شما می رسانیم. موقعیت شما هم توسط سیستم فوق پیشرفته موقعیت یاب(GPS) تعیین و مشخص می شود. این فرایند، بسیار دقیق و سریع انجام می پذیرد و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

 

کفی خودروبر غرب تبریز

مجموعه کفی خودروبر تبریز با ارائه بهترین خدمات امدادی در غرب این شهر، در خدمت همشهریان عزیز می باشد. این مجموعه با ارائه خدمات ویژه امدادی و حمل خودرو، می تواند در هر شرایطی، یاری رسان شما باشد و مشکل خودروتان را به راحتی حل نماید. مجموعه کفی خودروبر تبریز مفتخر است که خدماتی را به مردم عزیز شهر تبریز ارائه دهد و رضایت همه آنان را جلب نماید. شما می توانید در هر موقعیتی، روی کمک مجموعه ما حساب کنید و از خدمات ما بهره مند شوید. خدمات ویژه تیم کفی خودروبر تبریز در شمال شهر تبریز شامل امداد رسانی در جاده ها توسط امداد گران کاربلد و مسئولیت پذیر، امداد رسانی به باتری، جابجایی خودروی مورد آسیب قرار گرفته شما، پنچرگیری و آپاراتی لاستیک خودروی شما در محل، تعویض فوری روغن موتور در موقعیت شما، مکانیکی سیار و . . . می شود که شما مردم عزیز می توانید در هر ساعتی از شبانه روز و در هر روز هفته در مناطق آخونی، احراب (اهراب)، اسکویی، امیرباغی (باغ امیر)، امیرخیز، جمشیدآباد، چشمه‌لی داغ، چوخورلار، چوسدوزان (چوستدوزان)، حکم‌آباد، حیدرآباد، رضوانشهر، شتیل باغی، شهرک شهید بهشتی، قره‌آغاج، قمتپه (قوم‌تپه)، قوروخ باغی، کوچه‌باغ، کوره‌باشی، کوی فیروز، لاک دیزک (لاک دیزج)، ملاعلی‌اکبر، وزیرآباد، خطیب، شنب غازان (شام غازان)، شهرک امام خمینی (خانه‌سازی)، شهرک راه‌آهن، قراملک، قره‌لر باغی، شهرک شهید صیاد شیرازی از این خدمات ویژه بهره مند شوید و مشکل خودروتان را به راحتی حل کنید.

کفی خودروبر شرق تبریز

مجموعه کفی خودروبر تبریز با فعالیت ویژه در مناطق شرق تبریز در خدمت شماست. این مجموعه در مناطق ایده‌لو، بیلانکوه، پل سنگی، راهنمایی، سیلاب، صالح‌آباد (سیابان، سیاوان)، عباسی، قوشخانه (سیلاب قوشخانه)، کوی حصارک، کوی گلکار، کوی وحدت، گلپارک، ولیعصر، یوسف‌آباد، آبرسان، حافظ دادگستری، زعفرانیه، مخابرات، ولیعصر جنوبی، الهیه، فرشته، نصر، بارنج، باغمیشه، خلعت‌پوشان، رشدیه، کرکج، مرزداران، ولی‌امر آماده امداد رسانی و ارائه خدمات مربوط به خودرو است و در هر ساعتی از شبانه روز و در همه روز های هفته حتی روز های تعطیل، در خدمت همشهریان محترم می باشد. مجموعه کفی خودروبر تبریز در شرق تبریز، آماده ارائه خدماتی نظیر حمل خودرو آسیب دیده، مکانیکی سیار، امداد باتری و تعمیر باتری در محل، تعمیر دینام و استارت خودرو در محل، پنچرگیری و تعویض لاستیک آسیب دیده خودرو و انجام کلیه خدمات امدادی مربوط به خودرو است و می تواند در هر لحظه و در هر شرایطی، یاری رسان شما باشد و خودروی آسیب دیده شما با بالاترین کیفیت و دقت بالا تعمیر کرده و به شما تحویل دهد. مجموعه کفی خودروبر تبریز با بهره مندی از بهترین و مجرب ترین امداد گران کلانشهر تبریز و با استفاده از تجهیزات مدرن و مجهز به بروز ترین امکانات کفی خودروبر ، به صورت شبانه روزی و همه روزه در خدمت شما بزرگواران است. شما در هر شرایط و در هر موقعیتی که خودروتان خراب شد و از کار افتاد، فقط یک تماس کوچک با تیم پشتیبانی کفی خودروبر تبریز برقرار کنید؛ امداد گران ما در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به محل شما عزیزان می رسانند و خودروی شما را تعمیر می کنند. بدون هیچ معطلی با ما تماس بگیرید؛ ما همیشه آماده امدادرسانی به شما هستیم و از هیچ تلاشی برای کمک به شما عزیزان دریغ نمی کنیم.

کفی خودروبر جنوب تبریز

مجموعه کفی خودروبر تبریز با فعالیت همه روزه در جنوب شهر تبریز، می تواند در هر شرایطی و در هر زمانی، کمک رسان شما باشد و خدماتی را به همشهریان ارجمند ارائه دهد. این مجموعه با داشتن تیم متخصص، کارآزموده و بسیار حرفه ای در خدمت شما هشهریان عزیز می باشد. مجموعه کفی خودروبر تبریز با بهره مندی از بروز ترین تجهیزات امدادی و کفی خودروبر در کلانشهر تبریز، در 24 ساعت شبانه روز و در هفت روز هفته می تواند خدمات گوناگونی را به شما ارائه دهد و خودروتان را از هرگونه ایراد و مشکل پیش آمده، رهایی دهد. این مجموعه در مناطق ائل‌گلی (ایل‌گلی، شاه‌گلی)، شهرک پرواز، رجایی‌شهر و ویلاشهر، کوی فردوس، گلشهر، میرداماد، یاغچیان، اسلام‌آباد، امامیه، تجلایی، چرنداب، حکیمی (حکیم نظامی، آخر شهناز)، خیابان دانش، زنگوله‌باغ، ساری زمین، طالقانی (شهرک سفیر امید)، کوی دانشگاه، لکلر، مارالان، منظریه، آخماقیه (شهرک شهید چمران)، اشرفی لاله (لاله)، برادران، بهاران، خلجان، دیزل‌آباد، رسالت، رواسان، شهرک اندیشه، شهید باکری، کوجووار، کوی لاله، کوی مکرر، نور در خدمت شما همشهریان بزرگوار می باشد و تمامی خدمات و فعالیت های مربوط به خودرو را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. تیم کفی خودروبر تبریز با ارائه خدماتی مانند حمل خودرو آسیب دیده شما، پنچرگیری سیار، مکانیکی سیار، تعمیر موتور خودرو در محل، تعمیر گیربکس خودرو در محل، تعویض لاستیک خودرو در محل خودروی شما، جابجایی خودرو آسیب دیده به نزدیک ترین تعمیرگاه مجاز، امداد رسانی و تعویض باتری خودرو در محل و . . . در خدمت همشهریان محترم می باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل و ایراد فنی برای خودرو، شما می توانید از هر نقطه از جنوب شهر تبریز، با ما تماس گرفته و درخواست امداد رسانی کنید. تیم امداد گران حرفه ای و توانمند ما در سریعترین زمان ممکن، خود را به محل شما می رسانند و عملیات امدادی را آغاز می کنند و در نهایت، خودرو شما را مثل روز اول، به شما تحویل می دهند. تعهد به کار و دقیق بودن در هنگام عملیات امدادی، اولویت و از ویژگی های بارز تیم ما است.

کفی خودروبر مرکز تبریز

مجموعه کفی خودروبر تبریز در مرکز شهر تبریز نیز خدمات ویژه ای را به همشهریان گرامی ارائه می دهد و سعی در جلب هرچه بیشتر رضایت خاطر شما عزیزان دارد؛ چرا که رضایت شما برای این مجموعه بسیار مهم است. مجموعه کفی خودروبر تبریز با فعالیت در مناطق مرکزی تبریز، همه ساکنین این مناطق را از خدمات ویژه خود بهره مند می سازد. مجموعه کفی خودروبر تبریز در مناطق بازار، بالاحمام، تربیت، خاقانی، راست‌کوچه (راسته‌کوچه)، مقصودیه در خدمت شما همشهریان محترم می باشد و در هر شرایطی یاری رسان خوبی برای شما خواهد بود. این مجموعه با تکیه بر کادر حرفه‌ای و توانمند  و امدادگران کاربلد و مجرب، آماده ارائه کلیه خدمات مربوط به کفی خودروبر و تعمیر آن می باشد. مجموعه کفی خودروبر تبریز خدماتی نظیر حمل خودرو خراب شما، خدمات پنچرگیری در محل خرابی خودرو، انجام خدمات مکانیکی در محل ، تعمیر و تنظیم موتور خودرو در محل شما، تعمیر و تنظیم گیربکس خودرو به صورت سیار، خدمات تعویض لاستیک خودرو، انتقال خودرو آسیب دیده شما به نزدیک ترین تعمیرگاه مجاز و مورد تائید، انجام خدمات مربوط به باتری خودرو در محل و . . . ارائه می دهد. شما بزرگواران می توانید در هر ساعتی از شبانه روز و در هر نقطه از شهر که خودروتان آسیب دید، فقط با یک تماس کوتاه، تیم ما را از موقعیت و مشکل خودرو خود مطلع سازید تا امدادگران مجرب ما در کوتاه ترین زمان ممکن به محل شما اعزام شوند و خودرو شما را تعمیر کنند.

خدمات کفی خودروبر تبریز

مجموعه کفی خودروبر تبریز با ارائه خدمات ویژه در شهر بزرگ تبریز، توانسته است جایگاه بسیار بالا و مناسبی در بین مردم کسب کند و بر اعتبار خود بیفزاید. این خدمات ویژه توسط تیمی آزموده و کارکشته، امداد گرانی مسئولیت پذیر و حرفه ای و با استفاده از تجهیزات پیشرفته امدادی انجام می گیرد. شما  عزیزان محترم می توانید در هر موقعیتی که با مشکلی مواجه شدید و اتومبیل شما از کار افتاد، با کارشناسان مجموعه ما تماس گرفته و از تیم پشتیبانی حرفه ای ما درخواست کمک کنید. امدادگران مجموعه کفی خودروبر تبریز در سریعترین زمان ممکن خود را به موقعیت شما و خودروی آسیب دیده‌تان می رسانند و آغاز به خدمات امدادی خود می کنند. این خدمات ویژه امدادی  و کفی خودروبر شامل موارد زیر است :

 • بهره مندی از تجهیزات و امکانات ویژه کفی خودروبر
 • ارسال مکانیک سیار به موقعیت های مختلف
 • سوخت رسانی و امداد سوخت در جاده های بین شهری
 • ارائه خدمات تعویض لاستیک در محل خرابی خودرو
 • خدمات ویژه امداد و تعویض باتری ماشین
 • تنظیم و سرویس کامل موتور
 • تعمیر و تعویض تسمه تایم خودرو
 • امکان آپاراتی و پنچرگیری در محل
 • تعویض صافی پمپ بنزین
 • تعویض انواع فیلتر خودرو در محل خودرو
 • خدمات تعویض لنت ترمز خودرو
 • تعمیر و تعویض شمع و وایر خودرو
 • امکان تعویض روغن موتور در محل
 • امکان تعویض گیربکس در محل
 • ارائه خدمات مکانیکی سیار در محل

مشکلات رایج در خودرو

بوجود آمدن مشکل فنی برای خودرو و در نتیجه از کار افتادن آن، مسئله ای است که برای همه خودرو ها پیش می آید و رانندگان را با مشکلی جدی مواجه کند. شاید با خود بگویید که من از خودروی خود به خوبی نگهداری می کنم پس مشکلی برای آن پیش نمی آید؛ اما خوب است که بدانید مشکل فنی برای هر خودرویی رخ می دهد و مهم نیست خودرو چگونه استفاده شود. یعنی فرقی ندارد که شما از ماشینتان زیاد استفاده می کنید یا به ندرت. مبرهن است که هر قطعه در خودرو، وظیفه مهمی دارد و نقش بسزایی در سیستم های مختلف خودرو از جمله سیستم پیشرانه آن ایفا می کنند. فعالیت صحیح هر قطعه از خودرو با کار کردن بدون ایراد آن، ارتباط مستقیم دارد و هر عملکردی از این قطعات، روی عملکرد کل سیستم های خودرو موثر است. برای جلوگیری از این قبیل مشکلات ، شما باید نکاتی را در استفاده و همچنین نگه داری از خودرو رعایت کنید. البته فقط رعایت این نکات کارساز و کافی نیست و نمی توان از خراب شدن خودرو جلوگیری کرد. به هر حال باید این نکات را رعایت کنید و خودروی خود را از هرگونه مشکل و ایراد فنی در امان نگاه دارید. ما در این بخش از انواع مشکلاتی که ممکن است برای یک اتومبیل رخ دهد صحبت خواهیم کرد.

خرابی دینام خودرو

دینام (آلترناتور) یکی از قطعه های مهم در خودرو است و نقش بسیار حیاتی و اساسی در سیستم های خودرو دارد. وظیفه این قطعه در خودرو، تولید و فراهم کردن مقدار معینی انرژی الکتریکی برای استفاده باتری و دیگر قطعات خودرو است. به این منظور، دینام انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. با این کار، نیروی لازم جهت استفاده در قطعات مختلف اتومبیل تولید می کند. سلامت این قطعه برای ماشین بسیار مهم است؛ به صورتی که با سلامت ماشین و سیستم های مختلف آن، رابطه مستقیم دارد. اگر برای دینام مشکلی پیش بیاید و خراب شود، تمامی قطعات الکتریکی ماشین برای اینکه قدرتی نظیر قدرت دینام بدست آورند، باید به قدرت باتری متکی شوند و انرژی لازم خود را از باتری بگیرند. اما مشکل این است که باتری خودرو ذاتا ضعیف است و نمی تواند برق مورد نیاز برای عملکرد تمامی سیستم ها را تامین کند. به همین علت، نقش و حضور دینام در خودرو بسیار حائز اهمیت است و بدون آن عملکرد خودرو به مشکل خواهد خورد. در صورت بروز مشکل و ایراد فنی در دینام، عملکرد سیستم های دیگر خودرو نیز مختل می شود و حتی به آنها آسیب می رساند. بنابراین این مشکل باید سریعا حل گردد وگرنه عواقب جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

مشکلات استارتر خودرو

استاتر، یکی از مهم ترین قطعات خودرو است که مسئول راه‌‌اندازی اولیه موتور و آغازگر عملیات استارت در ماشین است. این قطعه از طریق دنده فلایول به موتور متصل می شود و به واسطه آن، پیستون های موتور را به کار می اندازد. استاتر خودرو، برق مورد نیاز خود را از طریق قطعه ای به نام اتومات از باتری دریافت می کند و آن را به انرژی مکانیکی تبدیل می کند. وقتی این فرایند انجام نگیرد، دلیل آن می تواند آسیب به سیم ‌‌پیچی الکتریکی، شکستن استارتر موتور یا سایر خطاهایی الکتریکی مثل خطای رله‌‌ استارتر است. اگرچه می توان استارتر قبل از شکستن تعمیر و از عواقب جلوگیری کرد. پس هرگونه مشکل در استارتر باید سریعا حل گردد؛ زیرا این قطعه مستقیما با روشن شدن و حرکت خودرو در ارتباط است و خرابی آن، مساوی است با روشن نشدن خودرو.

سوالات متداول

سوال : آیا تمامی آموزش لازم به کادر مجموعه امدادچیلار داده می شود؟

پاسخ : بله؛ با وجود اینکه کادر مجموعه امدادچیلار، افرادی با تجربه و با سابقه بالا می باشند اما مجموعه ما از آنجایی که می خواهد در هر امری بهترین باشد و در هر شرایطی رضایت خاطر همه مشتریان عزیز را جلب نماید، همه آموزش های لازم و ضروری را به کادر خود می دهد تا هیچ مشکلی در امر خدمت رسانی پیش نیاید.

سوال : تعیین قیمت خدمات امدادی در مجموعه امدادچیلار چگونه است؟ 

پاسخ : تعیین قیمت های خدمات بسته به شرایط موجود و نیاز خودروی شما متفاوت است. اما باید گفت که هزینه های خدمات در این مجموعه بسیار منصفانه و بر اساس مصوبه می باشد یعنی هیچ هزینه اضافی از شما دریافت نمی شود.

سوال : آیا امکان حمل خودرو مشتری به تعمیرگاه مورد نظر خودش توسط تیم کفی خودروبر تبریز وجود دارد؟

پاسخ : بله؛ تیم متخصص ما این امکان را برای شما عزیزان فراهم می کند که خودروی آسیب دیده شما به تعمیرگاهی که خودتان در نظر دارید، حمل شود و در آنجا، کار های بعدی روی آن انجام گردد. شما در هر شرایطی می توانید بر مجموعه ما تکیه کنید و نگران این نباشید که خودروتان به تعمیرگاه ناشناسی منتقل شود. شما بزرگواران می توانید تعمیرگاه مورد نظر را به تیم ما اعلام کرده و تیم ما خودرو را به آنجا انتقال دهد.

وبگاه خدماتی امدادچیلار

مجموعه امدادچیلار در سال 1400 با هدف معرفی کسب و کار های امدادی و خدماتی شامل امداد خودرو، خودروبر، کفی خودروبر، یدک کش، حمل خودرو، باربری، اتوبار، حمل بار، حمل اثاثیه منزل، تعمیر لوازم خانگی، تعمیر یخچال، تعمیر لباسشویی، تعمیر ظرفشویی و تعمیر پکیج فعالیت خود را به طور رسمی در شهر های تهران، تبریز، کرج و شیراز آغاز کرد.

نظرات مشتریان عزیز

اقای فروزنده : با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دست اندرکاران مجموعه امدادچیلار؛ واقعا خیلی ممنونم از خدماتتون، اگه مجموعه شما نبود واقعا نمیدونستم باید چیکار کنم، در اون شرایط واقعا حضورتون خیلی موثر بود؛ بازم تشکر میکنم ازتون.

خانم خرسندی : به نظر من بهترین تصمیمی که یه آدم میتونه تو شرایط خرابی خودرو بگیره، اینه که به مجموعه شما زنگ بزنه و مشکلشو بگه، تیم شما بهترین خدمات رو ارائه میده و واقعا ادمو شوکه میکنه؛ خیلی ممنونم از تیم حرفه‌ای تون که به موقع به داد من رسید و از مشکل نجاتم داد، تشکر.

خانم مشرف : ضمن تشکر از خدمات بسیار عالی شما، باید بگویم که بهترین مجموعه امدادی در شهر تبریز، تیم امدادچیلار است و من مجموعه ای به این کاربلدی ندیده ام، واقعا ممنونم ازتون، از کل پرسنلتون، خیلی ممنون.