امداد چیلار | وبگاه خدماتی و امدادی

خودروبر کرج

خودروبر کرج

مجموعه خودروبر کرج از حرفه‌ای ترین و کاربلد ترین مجموعه های خودروبر در سطح شهر کرج و حومه آن می باشد که توانسته با استفاده از تجربیات و دانسته های خود، جایگاه ویژه ای بین مردم پیدا کند. این مجموعه به واسطه استفاده از کادر متخصص و مجرب و بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات خودروبری، توانسته اعتماد بسیاری از مشتریان عزیز خود را جلب نماید و انواع خدمات خودروبر را به آنها ارائه دهد. مجموعه خودروبر کرج با تکیه بر تیم حرفه‌ای، متخصص و کاربلد و استفاده از تجهیزات پیشرفته خودروبری و امدادی، امروزه خدمات ویژه ای را در رابطه با خودروبر و امداد رسانی در شهر کرج ارائه می دهد. این مجموعه با داشتن تیم پشتیبانی متخصص و مجرب، در 24 ساعت از شبانه روز و هفت روز هفته می تواند خدمات خودروبری را به همشهریان عزیز ارائه دهد. شما می توانید در هر شرایطی و در هر زمان و مکانی فقط با یک تماس با این مجموعه، در کمترین زمان ممکن از خدمات ویژه مجموعه خودروبر کرج بهره مند شوید.

امروزه، گسترش شهرنشینی و افزایش روز افزون خودروهای مورد استفاده در شهر، موجب افزایش نیازمندی به مجموعه های خودروبر شده است. بافت فرسوده آسفالت های شهر ها و وضعیت نامناسب جاده های بین شهری، سبب شده است که خودرو با کوچکترین ضربه و آسیب، دچار خرابی و از کار افتادگی شود. در این زمان است که صاحبان و رانندگان خودرو از مشکل پیش آمده، متاثر و بسیار نگران می شوند و به دنبال یک راه حل مناسب برای مشکل خودروی خود می گردند. اما نکته حائز اهمیت در این موضوع این است که نمی توان به هر تعمیرکاری اعتماد کرد و حل مشکل خودرو را به او واگذار کرد. اگر می خواهید خیالتان از تعمیر خودرو راحت باشد و نیاز به بررسی و تعمیر مجدد آن نباشد، بهتر است از یک مجموعه معتبر و مجرب کمک بگیرید. در این صورت دیگر جای نگرانی نخواهد بود و خودروی شما به بهترین نحو تعمیر خواهد شد. اگر به دنبال مجموعه ای هستید که همه ویژگی های یک مجموعه خوب را داشته باشد، دارای کادری متخصص، کاربلد و باتجربه باشد، به سوالات شما درباره خودرو، با صبر و حوصله پاسخ صریح و واضح بدهد، در هر زمان و هر مکانی آماده ارائه خدمات خودروبری به شما عزیزان باشد و سریعا به کمک شما بیاید، از مجهز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات امداد رسانی و خودروبری بهره ببرد و از همه مهم تر، با بهترین و مناسب ترین قیمت ها، خدمات خود را ارائه دهد. پیشنهاد ما به شما، مجموعه خودروبر کرج (امدادچیلار) می باشد. این مجموعه با سال ها تجربه و سابقه بالا در امر مهم و ضروری خودروبری و بهره گیری از تیم متخصص و تجهیزات پیشرفته، توانسته مشتریان زیادی را در سطح شهر کرج به خود جذب کند و رضایت کامل آنها را جلب نماید.

چرا باید از خدمات خودروبر کرج استفاده کنیم؟

مجموعه خودروبر کرج از معتبر ترین و بهترین مجموعه ها در حوزه خودروبری می باشد که با فعالیت های خوب در عرصه امداد رسانی و خودروبری توانسته توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کند. این مجموعه با مدیریت درست و بهره گیری از امداد گران حرفه‌ای، توانسته به یکی از بهترین مجموعه های خودروبری در شهر کرج تبدیل شود. شما می توانید هر زمان که خواستید و نیاز داشتید، از کلیه امکانات ویژه و متفاوت موجود در این مجموعه بهره مند شوید، خودروی آسیب دیده خود را به دست توانمند تعمیرکاران مجرب آن سپرده و خودروی تعمیر شده خود را از آنها تحویل بگیرید. مجموعه خودروبر کرج با سرمایه گذاری درست در حوزه خودروبری و تهیه پیشرفته ترین و جدید ترین دستگاه ها و تجهیزات امدادی توانسته مشتریان زیادی در سراسر استان کرج پیدا کند و خدمات زیادی را به مشتریان عزیز ارائه دهد. این مجموعه با استخدام افراد توانمند و متخصص و آموزش جدید ترین متدها و روش های برخورد با مشتری و در مرحله بعدی آموزش حمل اصولی خودرو بدون آسیب زدن به آن و همچنین آموزش تعمیر اولیه خودرو، توانسته است رتبه و مقام قابل قبولی در بین دیگر مجموعه ها پیدا کند. 

مناطق تحت پوشش خودروبر کرج

مجموعه خودروبر کرج با استفاده از سیستم های موقعیت یاب بین المللی (GPS) و مکان یابی دقیق محل خودرو شما، به یکی از بهترین مراکز خودروبری در شهر کرج تبدیل شده است. این مجموعه با پوشش دهی تمامی مناطق و محلات شهر کرج، از شمال تا جنوب کرج و از شرق تا غرب کرج، توانسته رضایت بسیاری از مشتریان عزیز را جلب نماید. شما عزیزان در هر نقطه از شهر کرج که به مشکل خوردید و خودرو شما از کار افتاد، می توانید فقط با یک تماس کوچک با مجموعه خودروبر کرج و اعلام موقعیت خودرو آسیب دیده تان، از خدمات ویژه مجموعه ما بهره مند شوید و دوباره خودرو را مثل روز اول تحویل بگیرید. مجموعه خودروبر کرج با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات خودروبری در اقصی نقاط شهر کرج می تواند به شما همشهریان عزیز، خدمات ارائه دهد و خودروی آسیب دیده شما را تعمیر یا به نزدیک ترین تعمیرگاه مجاز منتقل نماید.

خودروبر شمال کرج

مجموعه خودروبر کرج با فعالیت در شمال شهر کرج در خدمت همشهریان عزیز می باشد. این مجموعه با ارائه انواع خدمات امدادی و خودروبری در شمال کرج می تواند در هر لحظه، کمک رسان شما عزیزان باشد. خدمات مجموعه خودروبر کرج در شمال شهر شامل امداد رسانی در جاده ها توسط امداد گران متخصص و کاربلد، امداد رسانی به باتری خودرو، حمل خودروی آسیب دیده، پنچرگیری لاستیک خودروی شما در محل ، تعویض روغن موتور در موقعیت خودروی شما و . . .  می شود که شما هموطنان عزیز می توانید در هر ساعت از شبانه روز و در همه روزهای هفته فقط با یک تماس، از هرگونه مشکل و ایراد فنی در خودرو رهایی یابید. مناطق شمال کرج شامل شهرک رسالت عظیمیه، حصار بالا، سرجوی، جهانشهر، کوی کارمندان شمالی، کوی اتحاد، برغان، اسلام آباد، خیابان بهار، خیابان چالوس، رجایی شهر (گوهردشت )، شهرک بهارستان شرقی، شهرک بهداری، شهرک جهازیها، حسن آباد، شهرک امام رضا، شهرک فرهنگیان، شهرک اوج، کوی امامیه، کوی قائم می شود که در جای جای این مناطق می توانید با ما تماس گرفته و از خدمات مجموعه خودروبر کرج بهره مند شوید.

خودروبر غرب کرج

مجموعه خودروبر کرج خدمات ویژه ای را در غرب شهر کرج ارائه می دهد. این مجموعه با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات امداد رسانی می تواند در هر شرایطی، بهترین خدمات را به شما همشهریان عزیز ارائه دهد. خدمات ویژه خودروبر کرج در شمال این شهر شامل امداد رسانی در جاده ها توسط امداد گران مجرب و مسئولیت پذیر، امداد رسانی باتری، جابجایی اتومیبل آسیب دیده شما، پنچرگیری و آپاراتی لاستیک خودروی شما در محل، تعویض فوری روغن موتور در موقعیت شما، مکانیکی سیار و . . . می شود که شما می توانید در مناطق مهرشهر، شهرک دریا، حسین آباد افشار، احد آباد، رجب آباد، اسد آباد، کوی فرهنگ، کوی زنبق، شهرک ولیعصر، دهقان، شهرک پردیسان، شهرک شهید چمران، شهرک مهران، کرج نو، شهرک موحدین، گلشهر، درختی، گلزار، انوشیروان، حصارک پایین، رضا شهر، شهرک قائمیه، شهرک گلها، باغستان غربی، بیدار چشمه، حصارک بالا، حیدر آباد، شهرک گلدشت، پیشاهنگی، شهرک طالقانی، شاهین ویلا، صوفی آباد، شهرک ظفر از این خدمات بهره مند شوید. مجموعه خودروبر کرج در هر 24 ساعت از شبانه روز و در هفت روز هفته، این خدمات ویژه به شما عزیزان ارائه می دهد و از هر تلاشی برای جلب رضایت خاطر شما همشهریان محترم دریغ نمی کند.

خودروبر شرق کرج

مجموعه خودروبر کرج با فعالیت ویژه در شرق کرج در مناطق شهرک سیمین دشت، رزکان، شهرک منظریه، کوی 110، کوی لاله، شهرک هفده شهریور، گلستان، شهرک ارم، شهرک شهید حسینی، چهار باغ، شهرک وحدت (راه آهن )، واریان شهر، کلاک بالا، کلاک پائین، حصار، احمدیه، شهرک جهان نما آماده ارائه هرگونه خدمات امداد رسانی و خدمات مربوط به خودرو است و در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت همشهریان گرامی می باشد. این مجموعه با ارائه خدماتی نظیر حمل خودرو آسیب دیده، مکانیکی سیار، امداد باتری و تعمیر باتری در محل، تعمیر دینام و استارت خودرو در محل، پنچرگیری و تعویض لاستیک آسیب دیده خودرو و انجام کلیه خدمات امدادی مربوط به خودرو می تواند در هر لحظه و در هر شرایطی، امداد رسان باشد و خودروی آسیب دیده شما را مثل روز اول به شما تحویل دهد. مجموعه خودروبر کرج با بهره گیری از بهترین و مجرب ترین امداد گران و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات خودروبری در شرق شهر کرج، به صورت 24 ساعته و همه روزه در خدمت شماست. شما می توانید در هر شرایطی فقط با یک تماس با مرکز کارشناسان مجموعه خودروبر کرج، از خدمات ویژه این مجموعه بهره مند شوید و خودروی آسیب دیده تان را دوباره به راه بیاندازید.

خودروبر جنوب کرج

مجموعه خودروبر کرج در جنوب شهر کرج، در انواع شرایط و موقعیت های دشوار می تواند یاری رسان شما باشد. این مجموعه با اتکا به تیم حرفه‌ای، متخصص و متعهد و بهره مندی از تجهیزات مدرن و پیشرفته امدادی، در هر ساعت از شبانه روز و هفت روز هفته می تواند خدماتی را به شما عزیزان ارائه دهد. این مجموعه در مناطق شهرک ناز، شهرک شهید رستمی، فردیس، حافظیه، نجف آباد، شهرک پاسدار، شهرک دهکده (شهرک خانه)، کیانمهر، گلستان، قزل حصار، آق تپه، سهرابیه در خدمت شما همشهریان عزیز می باشد و تمامی خدمات و فعالیت های مربوط به خودرو اعم از حمل خودرو آسیب دیده، پنچیرگیری سیار، مکانیکی سیار، تعمیر موتور خودرو در محل، تعمیر گیربکس خودرو در محل، تعویض لاستیک خودرو در محل خودروی شما، جابجایی خودرو آسیب دیده به نزدیک ترین تعمیرگاه مجاز، امداد رسانی و تعویض باتری خودرو در محل و . . . به شما عزیزان ارائه می دهد. اگر خودروی شما در هر نقطه ای از شهر دچار مشکل شد، فقط یک تماس با ما برقرار کنید؛ امداد گران متخصص و کاربلد ما در سریعترین زمان ممکن، خود را به محل شما رسانده و عملیات امدادی  و تعمیر خودرو را انجام می دهند.

خودروبر مرکز کرج

مجموعه خودروبر کرج در مرکز این شهر نیز خدمات ویژه ای را به همشهریان عزیز ارائه می دهد. این مجموعه در مناطق همت آباد، ویلا، کوی بنفشه، خلج آباد، اکبر آباد، کوی شقایق، حسین آباد، شهرک ذوب آهن، سرحدآباد، شهرک شیخ سعدی، نوروز آباد، قلمستان، فردوسی ، شکرآباد، چهار صد دستگاه، آسیاب برجی، مهرویلا، دولت آباد، کارخانه قند، کوی کارمندان جنوبی، مظاهری در خدمت شما عزیزان می باشد و در هر شرایطی می تواند به کمک شما بیاید. این مجموعه با بهره گیری از کادر حرفه‌ای و امداد گران متخصص و با تجربه آماده ارائه خدماتی نظیر  حمل خودرو آسیب دیده شما، پنچرگیری در محل، مکانیکی در محل خودرو، تعمیر موتور خودرو در محل، تعمیر گیربکس خودرو در محل خودروی آسیب دیده، تعویض لاستیک خودرو در محل، جابجایی خودرو آسیب دیده به نزدیک ترین تعمیرگاه مجاز و معتبر، امداد رسانی و تعویض باتری خودرو به صورت سیار و . . . می باشد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از شهر که خودروتان خراب شود، فقط یک تماس بگیرید و موقعیت و مشکل خودرو خود را اعلام کنید تا امدادگران متخصص ما در کمترین زمان به محل شما برسند و خودرو شما را از هر گونه مشکل پیش آمده برای آن، رهایی دهند.

خدمات خودروبر کرج

مجموعه خودروبر کرج خدمات ویژه ای را در شهر کرج ارائه می دهد. این خدمات ویژه توسط تیم حرفه‌ای و متخصص، امداد گران کاربلد و متعهد و با استفاده از تجهیزات پیشرفته امدادی صورت می گیرد. شما می توانید در هر شرایطی و در جای جای شهر کرج که به مشکل خوردید و خودرو شما از کار افتاد، با کارشناسان مجموعه ما تماس گرفته و از آنها درخواست کمک کنید. امداد گران مجموعه خودروبر کرج در سریعترین زمان ممکن خود را به محل خودروی آسیب دیده شما می رسانند و خدمات امدادی خود را شروع می کنند. این خدمات ویژه امدادی  و خودروبری شامل موارد زیر است :

 • بهره مندی از تجهیزات ویژه امداد رسانی در جاده ها
 • امکان ارسال مکانیک سیار
 • سوخت رسانی و امداد سوخت در جاده ها
 • خدمات تعویض لاستیک در محل
 • خدمات امداد و تعویض باطری
 • خدمات تنظیم و سرویس کامل موتور
 • خدمات مربوط به تعویض تسمه تایم
 • آپاراتی و پنچرگیری در محل
 • تعویض صافی پمپ بنزین
 • تعویض انواع فیلتر خودرو در محل خودرو
 • تعویض لنت ترمز خودرو
 • خدمات تعویض شمع و وایر خودرو
 • انجام سرویس دوره‌ ای خودرو
 • تعویض روغن موتور و گیربکس در محل
 • خدمات مکانیکی سیار در محل
 • انجام خدمات مربوط به برق خودرو

فرایند امداد رسانی خودروبر کرج به چه صورت است؟

مجموعه خودروبر کرج همانند دیگر مجموعه ها روند کاری خاص خود را دارد؛ به این صورت که شما پس از تماس با مجموعه ما و بازگو کردن مشکل پیش آمده برای خودروی خود، توسط تیم ما که بسیار مجهز و دقیق هستند، موقعیت یابی می شوید. یعنی ما محل توقف خودروی شما را مورد بررسی قرار می دهیم و به دنبال آن، تعمیرکاران باتجربه و کاربلد خود را به آن محل می فرستیم. این تعمیرکاران ماهر و مجرب پس از رسیدن به آن مکان، در ابتدا شروع به عیب یابی اتومبیل شما می کنند. بعد از بررسی های اولیه و تشخیص مشکل خودرو، شروع به تعمیر و راه اندازی مجدد اتومبیل شما می کنند. در بعضی مواقع می توان خودرو آسیب دیده را در همان محل خودرو تعمیر کرد؛ در این حالت، تعمیرکاران متخصص و حرفه‌ای ما، عملیات تعمیر و حل مشکل خودرو را شروع کرده و آن را دوباره به راه می اندازند. اما در مواقعی حل مشکل و تعمیر خودرو در محل امکان پذیر نیست و باید به یک تعمیرگاه مجهز و معتبر منتقل شود و فرایند تعمیر آن در آنجا صورت پذیرد. در این شرایط، امداد گران متخصص و کاربلد ما با استفاده از ماشین های خودروبر پیشرفته، خودروی شما را در سریعترین زمان ممکن و بدون آسیب دیدن به نزدیک ترین تعمیرگاه مجاز و مورد تائید مجموعه منتقل می کنند. بعد از انتقال خودروی آسیب دیده شما به تعمیرگاه، فرایند تعمیر و رفع ایراد از سر گرفته می شود و خودروی شما در کمترین زمان و به بهترین نحو تعمیر و راه اندازی می شود. لذا شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و همه روزه حتی در روز های تعطیل، از خدمات ویژه امداد رسانی و تعمیر خودرو در محل بهره مند شوید. فقط کافیست با ما تماس بگیرید؛ تیم ما با صبر و حوصله و با دقت بالا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

مزایای استفاده از خدمات خودروبر کرج

 • وقت شناسی و حضور به موقع در محل خودرو شما
 • پوشش تمامی مناطق و محلات شهر کرج
 • سابقه بالا در زمینه خدمات خودروبری و جابجایی خودرو
 • بیشترین تعداد امدادگر و خودروبر در سطح استان
 • امداد رسانی سریع السیر در جاده ها و اتوبان ها
 • فرایند کاری سریع، دقیق و با کیفیت بالا
 • دقت و ظرافت بالا هنگام حمل خودرو و تعمیرات
 • قیمت های مناسب و مقرون به صرفه
 • کادر حرفه ای، کاربلد و متخصص
 • ارائه بارنامه و مدارک رسمی و قانونی توسط مجموعه خودروبر کرج
 • مجهز به تعمیرگاه های مجاز و مورد تائید
 • سرعت و کیفیت بالا در امر خدمت رسانی
 • مکان یابی محل خودرو شما از طریق تکنولوژی GPS
 • امداد رسانی شبانه روزی در تمام نقاط شهر کرج
 • امداد رسانی به انواع خودرو های ایرانی وخارجی
 • امداد رسانی سریع در تمام روزهای هفته حتی روز های تعطیل
 • مشتری مداری و تلاش برای جلب رضایت مشتری
 • عیب یابی خودرو و رفع ایراد خودرو در محل در صورت امکان
 • استفاده از بروز ترین دستگاه ها و تجهیزات امدادی روز دنیا

مشکلات رایجی که در خودرو پیش می آید

خودرو یک دستگاه پیچیده و پر از قطعات کوچک و بزرگ است. همه این قطعات وظیفه ای در خودرو دارند و فرایند کاری آنها به هم وابسته است؛ یعنی اگر هر کدام از آنها به مشکل بخورد، ممکن است چند قطعه دیگر را نیز خراب کند و در نهایت باعث از کار افتادن خودرو شود. با توجه به شرایط نامناسب جاده ها و خیابان های شهری، خراب نشدن خودرو امری اجتناب ناپذیر است و خودرو ما ممکن است در هر لحظه به مشکل بخورد و متوقف شود. این شرایط برای همه خودرو ها رخ می دهد و نمی توان گفت که یک خودرو اصلا خراب نمی شود حتی اگر خودرو صفر باشد. بنابراین دانستن برخی نکات و رعایت آنها در خودرو می تواند به فرایند کاری صحیح خودرو کمک کند و آن را از بیشتر خطرات و خرابی های احتمالی دور نگه دارد. در این بخش، شما با برخی از رایج ترین مشکلات و ایرادات خودرو آشنا می شوید و یاد می گیرید که حتی الامکان، خودتان این مشکلات را حل کنید و خودرو را دوباره به راه بیاندازید. دانستن این نکات به شما کمک می کند تا در صورت بروز این نوع شرایط، بتوانید تصمیمات درستی بگیرید و خودرو را از خرابی های بیشتر در امان نگه دارید.

پاره شدن تسمه تایم خودرو

یکی از مشکلات مهمی که ممکن است در خودرو پیش بیاید، پاره شدن تسمه تایم خودرو است. تسمه تایم در خودرو وظایف مهمی دارد؛ از جمله وظایف آن می توان به وصل کردن میل لنگ موتور به میل بادامک است که یکی از مهم ترین بخش ها در پیشرانه خودرو محسوب می شود. به همین خاطر به تسمه تایم، تسمه میل لنگ نیز می گویند. این تسمه یکی از مهم ترین عوامل در فرایند باز و بسته شدن سوپاپ ها است؛ از همین رو اگر این تسمه دچار پارگی و خرابی شود، خودرو شما فاقد پیشرانه خواهد بود و حرکت نمی کند. کاسه نمد خودرو و عمل نشتی روغن از آن می تواند از عوامل پارگی تسمه تایم باشد؛ پس باید همواره آن را چک کنید و از سلامتی اش مطمئن شوید. همچنین باید گفت که تسمه تایم، طول عمر مشخصی دارد و پس از پایان تاریخ انقضای آن باید تعویض گردد. در غیر این صورت، پارگی و خرابی به دنبال خواهد داشت و هزینه و مخارج زیادی را بر دست راننده خواهد گذاشت.

نشت مایعات از رادیاتور خودرو

نشت مایعات از رادیاتور یکی دیگر از مشکلات رایجی است که ممکن است برای هر خودرویی رخ دهد. مهم ترین عامل اتفاق افتادن این موضوع، زنگ زدگی و پوسیدگی رادیاتور است که می توان با یک هزینه کوچک، به طور کامل آن را رفع کرد و از این مشکل در خودرو رهایی یافت. اما نکته ای که باید حتما به آن توجه شود این است که نشتی رادیاتور باید جدی گرفته شود و سریعا برای تعمیر آن از سوی راننده اقدامی صورت بگیرد. در صورت نشت مایعات از رادیاتور و جدی نگرفتن آن، می تواند خطرات زیادی را به دنبال داشته باشد، این عمل ممکن است باعث از کار افتادن کامل رادیاتور و به دنبال آن، خطر گرم شدن موتور خودرو شود. این فرایند برای خودرو بسیار مضر است و زیان های جبران ناپذیری به خودرو وارد می کند.

خراب شدن برف پاک کن خودرو

تیغه‌ های برف پاک کن نوعی نوار پلاستیکی هستند که روی یک دسته قرار می گیرند و وظیفه دارند، آب را از روی شیشه های ماشین پاک کنند. توصیه کارشناسان ایمنی خودرو این است که حداقل چک کردن این تیغه ها هر شش ماه یک بار ضروری است و باید در صورت فرسودگی و آسیب دیدگی آنها را تعویض کرد. یکی از ساده ترین روش ها جهت بهبود ایمنی سفر با خودرو در جاده ها، همین چک کردن تیغه های برف پاک کن است. وقتی این تیغه ها نو و سالم باشند، لاستیک های آنها صاف است و هیچ ترک و شکافی ندارد؛ در این نوع شرایط، فرایند پاک کردن شیشه ها بهتر انجام می گیرد و ردی روی آنها باقی نمی ماند. اما در صورت کهنه بودن تیغه ها، شکاف هایی روی آن ایجاد می شود و در هنگام پاک کردن شیشه ها، جای آنها باقی می ماند و تیغه ها عملکرد خوبی نخواهند داشت.

سوالات متداول

سوال : آیا تمامی آموزش لازم به کادر مجموعه امدادچیلار داده می شود؟

پاسخ : بله؛ با وجود اینکه کادر مجموعه امدادچیلار، افرادی با تجربه و با سابقه بالا می باشند اما مجموعه ما از آنجایی که می خواهد در هر امری بهترین باشد و در هر شرایطی رضایت خاطر همه مشتریان عزیز را جلب نماید، همه آموزش های لازم و ضروری را به کادر خود می دهد تا هیچ مشکلی در امر خدمت رسانی پیش نیاید.

سوال : آیا مجموعه امدادچیلار تعمیرگاه اختصاصی برای خودرو های آسیب دیده دارد؟

پاسخ : داشتن تعمیرگاه اختصاصی از مهم ترین ملاک و معیارهایی است که برای سنجش میزان اعتبار مجموعه ها به شمار می رود. پس بی شک مجموعه امدادچیلار با توجه به مواردی که گفته شد، از این امکان بهره می گیرد و شما می توانید از خدمات تعمیرگاه اختصاصی مجموعه ما بهره مند شوید.

سوال : آیا پس از تماس با امدادچیلار و درخواست امدادرسانی، امکان لغو آن وجود دارد؟ 

پاسخ : کادر پشتیبانی امدادچیلار ۲۴ ساعته در حال پاسخگویی به شما عزیزان هستند. بابت لغو امداد رسانی نگران نباشید. فقط کافیست مجددا تماس بگیرید و آن را از پشتیبانی ما درخواست کنید. آنها با صبر و حوصله آماده خدمت رسانی به شما هستند.

وبگاه خدماتی امدادچیلار

مجموعه امدادچیلار در سال 1400 با هدف معرفی کسب و کار های امدادی و خدماتی شامل امداد خودرو، خودروبر، کفی خودروبر، یدک کش، حمل خودرو، باربری، اتوبار، حمل بار، حمل اثاثیه منزل، تعمیر لوازم خانگی، تعمیر یخچال، تعمیر لباسشویی، تعمیر ظرفشویی و تعمیر پکیج فعالیت خود را به طور رسمی در شهر های تهران، تبریز، کرج و شیراز آغاز کرد.

نظرات مشتریان عزیز

آقای جباری: باسلام؛ مجموعه ی شما بدون شک یکی از بهترین مجموعه هایی هست که من با اونها آشنا شدم. ۳ بار ماشینم دچار یک مشکل یکسان شد ولی هر ۳ بار که با مجموعه ی امدادچیلار تماس گرفتم و مشکلم رو گفتم، سریعا امدادرسان های کاربلدش رو فرستاد و مشکلم رو حل کرد. هر ۳ بار هم با دقت و حوصله ی بالا؛ بهترینی امدادچیلار.

آقای صفایی: با عرض سلام و وقت بخیر؛ خواستم تشکر کنم بابت کادر حرفه ای و عالیتون. خداروشکر ماشینم تاحالا فقط یه بار به مشکل برخورده که اون یه بار هم تعمیرکارای حرفه‌ای شما یه جوری تعمیرش کردن که دیگه خراب نشده. واقعا تشکر می کنم از مجموعه امدادچیلار.

خانم رافی: سلام خسته نباشید. لازم دونستم یه تشکر کنم از مجموعه‌تون. من از طریق آشنامون با مجموعه امدادچیلار آشنا شدم و خیلی ازتون راضیم. مشتری مداری شما حرف نداره واقعا. البته از هر نظر عالی هستین، بهترین کادر، بهترین قیمت، بهترین تعمیر. خیلی هم سریع به کمک میاین؛ با تشکر از شما.