امداد چیلار | وبگاه خدماتی و امدادی

تعمیر پکیج در شیراز

تعمیر پکیج و اهمیت آن

پکیج ها نوعی سیستم گرمایشی از که امروزه جایگزین موتور خانه ها شده است. در گذشته برای گرمایش رادیاتور و شوفاژ ها از موتور خانه استفاده می شد که علاوه بر اشغال فضای زیاد و نیازمندی به یک اتاق جداگانه، هزینه هنگفتی نیز می طلبد. پکیج ها امروزه نقش مهمی در زندگی روزمره ما ایفا می کنند و وظایف زیادی را در خانه بر عهده دارند. پکیج ها در خانه، هم وظیفه آبگرمکن و هم موتور خانه را انجام می دهد. این پکیج ها با آمدن به بازار، زندگی را راحت تر کردند و باعث حذف موتور خانه از منازل شدند. به مرور زمان، پکیج ها جایگزین انواع سیستم های گرمایشی شدند و جای آنها را در خانه ها گرفتند. امروزه، پکیج ها اهمیت زیادی در خانه دارند و بدون وجود این وسیله در خانه، زندگی روزمره ما به مشکل خواهد خورد. پکیج از جمله دستگاه هایی است که همواره دچار خرابی های متعدد می شود و عملکرد آن مختل می شود. اینگونه وسایل به دلیل پیشرفت روز افزون خود، به یکی از پیچیده ترین سیستم ها در خانه تبدیل شده اند و حساسیت بالایی در سیستم آنها وجود دارد. پکیج ها به علت تماس مستقیم با آب و برق، همواره دچار خرابی می شود و باید در نگهداری از آنها، حساسیت زیادی به خرج دهیم.

امروزه دیگر مثل گذشته، گرم کردن داخل منزل و آب در خانه ها، کار سختی نیست و این کار با سیستم های پیشرفته به راحتی انجام می پذیرد. پکیج ها، نوعی از سیستم های گرمایشی هستند که امروزه در بسیاری از خانه ها وجود دارند و وظیفه آنها، گرم کردن آب خانه جهت مصارف مختلف اعم از استحمام و مصارف بهداشتی و همچنین تامین انرژی مورد نیاز برای گرم کردن محیط های کوچک است. این موتور خانه کوچک و کم حجم همچنین در برخی مواقع برای تامین گرمایش استخر ها و صنایع کارگاهی کوچک، مورد استفاده می شود. در گذشته، این وظایف بر عهده موتور خانه ها بود و شوفاژ های خانه به واسطه موتور خانه، کار می کردند. اما امروزه، موتور خانه های بزرگ جای خود را به این سیستم های کوچک و اقتصادی داده اند و موتور خانه ها دیگر استفاده ای در منازل ندارند. با حذف موتور خانه از منازل، فضای بیشتری در خانه ها قرار گرفته است؛ زیرا موتور خانه ها معمولا در زیر زمین و یا طبقه همکف منازل تعبیه می شدند. در حالی که پکیج های امروزی، فضای بسیار کمتری را نسبت به موتور خانه ها اشغال می کنند و حتی نسبت به آنها، عملکرد بهتری هم دارند. همچنین باید گفت که یکی از بزرگترین مشکلاتی که افراد در گذشته با موتور خانه ها داشتند، تامین هزینه های نگهداری از آن بود که به مسئله جدی برای افراد خانه تبدیل شده بود. پکیج ها از جمله دستگاه هایی هستند که اگر چه عمل خراب شدن در آنها، مشهود است ولی با هزینه کم می توان پکیج ها را تعمیر و مشکل آنها را حل کرد. پکیج ها سیستمی دارند که تا حدودی پیچیده است و از قطعات کوچک و بزرگ زیادی تشکیل شده است. تعمیر این سیستم ها نیازمند فردی متخصص است و باید کار را به اهلش بسپارید. تعمیر پکیج از آن دسته کارهایی است که افراد زیادی در آن فعالیت می کنند اما پیدا کردن فردی که بتواند این فرایند را به بهترین صورت انجام دهد، کار دشواریست. بنابراین باید در این کار، دقت زیادی به خرج دهید و از افراد متخصص و مجرب کمک بگیرید.

عوامل خرابی پکیج کدامند؟

پکیج ها از جمله سیستم هایی هستند که به طور مداوم و 24 ساعته در حال کار کردن هستند و به فعالیت می پردازند. ما در هر لحظه به آب گرم در خانه نیاز داریم و از آن برای انواع کارها استفاده می کنیم. همچنین در فصل سرما، فعالیت پکیج سنگین تر است و وظیفه گرم کردن شوفاژ و رادیاتور جهت گرم کردن خانه نیز به وظایف آنها اضافه می شود. همانطور که میدانیم، اگر یک وسیله به طور مداوم کار کند، خراب شدن آن یک اتفاق طبیعی است و باید برای این اتفاق، آماده باشیم. پکیج به دلیل فعالیت زیاد و بدون وقفه، همیشه در معرض خطر خرابی است و بیشتر افراد به طور متوسط، هر سال به سرویس پکیج خانه خود می پردازند. این دستگاه از یک سیستم ویژه و تقریبا پیچیده برخوردار است و قطعات زیادی را در خود جای داده است. هر کدام از این قطعات با دیگر قطعات در ارتباط است و دچار انواع خرابی ها می شوند. داخل سیستم پکیج ها از چندین بخش مختلف، شکل گرفته است و خرابی هر کدام از این بخش ها روی عملکرد دیگر بخش ها و همچنین عملکرد کل سیستم تاثیر می گذارد. عوامل مختلفی هستند که می توانند باعث بروز خرابی در این بخش ها شوند و مشکلاتی را برای پکیج به وجود آورند. این عوامل بعضا در صورت رفتار و استفاده غلط از پکیج اتفاق می افتد و در بعضی مواقع هم، مشکل از داخل سیستم پکیج مثل مشکل سیستم الکتریکی آن که یکی از مشکلات شایع در پکیج است، صورت می پذیرد. در این بخش به برخی عوامل و مشکلات رایج در پکیج، اشاره می کنیم که شناختن آنها در شرایط مختلف، کمک زیادی به ما می کند.

تولید سروصدای زیاد حین کار

یکی از عواملی که می تواند باعث مشکلات زیادی در سیستم پکیج شود، تولید سر و صدای زیاد از آن است که خود نیز یک مشکل جدی در پکیج است. تولید سر و صدا از پکیج، همچنین باعث ایجاد لرزش در این دستگاه می شود و در بلند مدت به بخش های مختلف آن آسیب می زند. ما انسان ها ذاتا به سروصدا، حساسیت داریم، به خصوص که این صداها، ریز و آزار دهنده باشد. پس همیشه سعی می کنیم علت این سروصدا را یافته و آن را رفع کنیم. مشکل سروصدا در پکیج ها معمولا به دلیل هوا گرفتن لوله و پمپ پکیج است که باعث این اتفاق می شود و خرابی های متعددی را برای این سیستم به وجود می آورد. رفع کردن این مشکل، بسیار ساده است و می توان با یک هواگیری کوچک، این مشکل مهم در پکیج را حل نمود. عمل هواگیری نیز یکی از کارهایی است که بهتر است که توسط افراد ماهر، انجام گیرد تا به خوبی انجام شود.

نشت آب از پکیج

نشت آب از پکیج، یکی از مشکلاتی است که برای افراد خانه، بسیار آزار دهنده است. این مشکل از عوامل مختلفی رخ می دهد و دلایل گوناگونی دارد. از جمله عواملی که باعث نشت آب از سیستم پکیج می شود می توان به شکستگی لوله ها و اتصالات، آب بندی نادرست اتصالات پکیج، سوراخ شدن مبدل، خراب شدن شیر تخلیه پکیج، پاره شدن اتصالات و نصب نامناسب پکیج اشاره کرد که هر کدام از این عوامل علاوه بر نشت آب، مشکلات دیگری را نیز می توانند به وجود بیاورند. برای رفع مشکل نشت آب از پکیج ابتدا توصیه می شود تمامی اتصالات و لوله های منتهی به پکیج کاملا بررسی شود و از صحت آنها اطمینان حاصل شود؛ در صورت خرابی و آسیب دیدگی هر کدام از آنها، باید سریعا تعویض و جایگزین شوند. همچنین شیر تخلیه پکیج نیز مورد بررسی قرار گیرد و در صورت خرابی و فرسودگی آن، تعویض گردد. توصیه می شود پمپ پکیج را نیز بررسی کنید و در صورت سوراخ بودن و یا ترک خوردن، آن را تعویض کنید.

گرم نکردن آب توسط پکیج

یکی از مشکلاتی که در انواع پکیج ها رایج است، گرم نکردن آب توسط پکیج می باشد. این مشکل بسیار دلهره آور است و می تواند زندگی روزمره ما را مختل کند. عوامل زیادی می تواند باعث این اتفاق در پکیج شود که از جمله آنان می توان به افت و نوسان فشار گاز، پایین بودن فشار آب ورودی به پکیج، رسوب گرفتن مبدل، هوا داشتن لوله های پکیج، خراب شدن شیر سه طرفه و سوختن برد پکیج اشاره کرد. هر کدام از این عوامل نیز می تواند علتی داشته باشد؛ لذا باید برخی نکات ایمنی و نگهداری از پکیج رعایت شود تا این مشکلات نیز پیش نیاید. برای حل مشکل گرم نکردن آب، اولا باید فشار گاز و آب ورودی به پکیج بررسی شود، زیرا در بسیاری از موارد، علت اصلی گرم نکردن آب توسط پکیج، پایین بودن فشار گاز و آب است. در صورت اینکه با این ترفند هم مشکل پکیج حل نشد، توصیه می شود فشار بار چک شود. دیگر مواردی که باید در این مسئله مورد بررسی قرار گیرد، رسوب گیری، هواگیری و بررسی دیگر قطعات داخلی پکیج است که توصیه می شود همه آنها را حداقل یک بار در هفته بررسی کنید و از سلامت کامل پکیج مطمئن شوید. یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری از خرابی در پکیج، انجام سرویس دوره ای آن است که از بسیاری از مشکلات در پکیج جلوگیری می کند و این دستگاه را از خرابی دور نگه می دارد.

روشن شدن انفجاری پکیج

یکی از اتفاقات بد و دلهره آور در پکیج ها، این است که پکیج به صورت انفجاری روشن شود؛ یعنی به یک باره و ناگهانی روشن شود و صدای بلندی از خود تولید کند. این اتفاق برای پکیج، بسیار مضر است و می تواند آسیب های جبران ناپذیری به سیستم آن وارد آورد. از جمله عواملی که باعث این اتفاق می شود؛ تنظیم نبودن فشار گاز، خراب شدن دودکش، ضعیف شدن جرقه کولر، نشتی برق، اکسید شدن الکترود جرقه زن، کثیف شدن جرقه زن و کافی نبودن اکسیژن کافی جهت عمل احتراق هستند که هر کدام در نوبه خود می توانند آسیب هایی به پکیج وارد کنند. برای رفع مشکل روشن شدن انفجاری پکیج، ابتدا توصیه می شود فشار گاز، دودکش و برق دستگاه را بررسی کنید و کارکرد صحیح آنها، اطمینان حاصل کنید. همچنین جهت حل این مشکل، باید سر الکترود جرقه زن را بررسی کرده و آن را تمیز کنید. همچنین توصیه می شود فاصله الکترود تا سر مشعل را چک کنید و از دقیق بودن فاصله آنها، مطمئن شوید. به طور معمول، فاصله الکترود تا سر مشعل، بین 3 تا 5 میلی متر می باشد.

روشن نشدن مشعل پکیج

یکی از مشکلات دیگر در پکیج ها این است که در زمان روشن کردن آن، مشعل آن روشن نشود و پکیج را هم از کار بیاندازد. این فرایند در پی عواملی مانند خراب شدن جرقه زن، میله یون پکیج، خراب شدن برد پکیج، گرفتگی در شیر کنترل گاز پکیج و نبودن برق داخل پکیج رخ می دهد و می تواند باعث خرابی و روشن نشدن مشعل پکیج بشوند. این عوامل را می توان با کمی بررسی، به طور کامل حل کرد و از اتفاق افتادن مشکلاتی از این قبیل، جلوگیری کرد. با حل این مشکلات، پکیج هم دیگر به خرابی نخواهد خورد و به طور صحیح به کارش ادامه می دهد.

تعمیر پکیج در شیراز

تعمیر لوازم خانگی یکی از معضلاتی است که امروزه اکثر افراد با آن درگیر هستند. اهمیت لوازم خانگی در خانه، دیگر بر کسی پوشیده نیست و بدون وجود این وسایل در خانه، زندگی دشواری خواهیم داشت. لوازم خانگی به دلیل استفاده مداوم ما از آنها و البته بعضی استفاده های نادرست از این لوازم، همیشه در معرض خطر خرابی هستند و مرتبا دچار شکل می شوند. پکیج از آن دسته لوازم خانگی است که با توجه به استفاده 24 ساعته از آن، خرابی در آن بیشتر است و اگر از آن به طور صحیح استفاده و نگهداری نشود، زود زود دچار ایراد فنی می شود. پس این را دانستیم که نمیتوان جلوی خراب شدن وسایل خانه را گرفت؛ بنابراین مسئله بعدی ما در این زمینه، تعمیر این لوازم است. تعمیر برخی لوازم خانگی به دلیل پیچیدگی فنی آنها دشوار است ولی برخی از این وسایل از سیستم ساده تری برخوردارند و تعمیر آنها نیز راحت تر است. پکیج از این دسته لوازم است. تعمیر پکیج اگرچه نسبت به دیگر دستگاه ها راحت تر است اما باز هم نیازمند تخصص است و باید در آن دقت شود. پس توصیه می شود این کار را به افراد ماهر و تکنسین های متخصص بسپارید تا بعدا پشیمان نشوید و دستگاه خود را به بهترین صورت تحویل بگیرید.

تعمیر پکیج در شمال شیراز

مجموعه امدادچیلار با انجام همه روزه تعمیرات پکیج در مناطق شمالی کلانشهر شیراز در خدمت همشهریان عزیز و ارجمند می باشد. این مجموعه با استفاده از تعمیرکاران مجرب و تکنسین هایی متخصص، می تواند در هر شرایطی به کمک شما همشهریان بزرگوار بیاید و مشکل و خرابی پکیج شما را به بهترین صورت، حل و فصل کند. مجموعه امدادچیلار در مناطق شمالی شهر شیراز در خدمت شما مشتریان ارجمند می باشد. مجموعه ما در هفت روز هفته و به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات است و انواع خدمات تعمیراتی را به شما همشهریان عزیز ارائه می دهد. در هر نقطه از شهر شیراز که هستید، می توانید با مجموعه بی نظیر ما تماس بگیرید و خدمات تعمیرات پکیج را درخواست کنید. ما تکنسین های متخصص و باتجربه خود را به محل شما اعزام می کنیم و آنها مشکلات و ایرادات پکیج شما را به خوبی حل می نمایند.تعمیر پکیج خود را  با خیال راحت به مجموعه ما بسپارید.

تعمیر پکیج در جنوب شیراز

مجموعه امدادچیلار با فعالیت ویژه در مناطق جنوبی شهر شیراز در خدمت شما همشهریان عزیز است. این مجموعه با تکیه بر نیروی جوان  و کارآمد و تعمیرکاران حرفه ای و کاربلد، توانسته رضایت بسیاری از مشتریان عزیزش را به خود جلب نماید و خدمات ویژه تعمیراتی را به آنان ارائه دهد. مجموعه امدادچیلار با دارا بودن تعمیرگاه های مجهز که مختص تعمیرات تخصصی پکیج می باشد، به صورت شبانه روزی در خدمت شماست و همه روزه حتی در روزهای تعطیل، آماده خدمت رسانی به شما همشریان محترم است. هرموقع به تعمیر پکیج نیاز داشتید، می توانید با ما تماس بگیرید.

تعمیر پکیج در شرق شیراز

مجموعه امدادچیلار با بهره مندی از تیمی نمونه و کارآزموده در شرق شیراز، در هر شرایطی می تواند یاری رسان شما باشد و مشکلات و خرابی های پکیج شما عزیزان را حل کند. این مجموعه با داشتن تیمی کاربلد و توانمند در مناطق شرقی شهر شیراز در خدمت شما همشهریان محترم است و هرگونه مشکل و خرابی پیش آمده برای پکیج شما را با بالاترین کیفیت و به بهترین نحو، تعمیر می کند. مجموعه امدادچیلار با به کار گیری کارشناسان متخصص و تعمیرکاران مجرب و همچنین با استفاده از تجهیزات و امکانات کامل تعمیراتی، آماده ارائه هرگونه خدمات تعمیراتی است و در هر شرایطی می تواند یاری رسان شما عزیزان باشد. تیم متخصص ما به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل در خدمت شماست؛ مشتریان ارجمند می توانند هرگونه مشکل پکیج خود را به تیم متخصص ما بسپارند و آن را درست مثل روز اول تحویل بگیرند و سال های سال از آن استفاده کنند. ما در 24 ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به مشکلات شما هستیم.

تعمیر پکیج در غرب شیراز

مجموعه امدادچیلار، در هر لحظه ارائه خدمات ویژه در غرب شهر شیراز می باشد. این مجموعه با داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای، می تواند هرگونه خرابی و ایراد را از پکیج معیوب شما رفع کند و آن را کاملا سالم و مثل روز اول به شما مشتریان عزیز تحویل دهد. مجموعه امدادچیلار در مناطق غربی شیراز به ارائه خدمات تعمیر پکیج می پردازد و آماده است تا هرگونه خدمات مربوط به تعمیر پکیج را به نحو احسنت توسط تکنسین های برتر انجام دهد. شما مشتریان ارجمند می توانید از جای جای کلانشهر شیراز، در هر 24 ساعت از شبانه روز و در همه روز های هفته با مجموعه توانمند ما تماس گرفته و درخواست خود را بازگو نمایید. ما همیشه آماده ارائه خدمات به شما هستیم.

تعمیر پکیج در مرکز شیراز

مجموعه امدادچیلار با انجام فعالیت های خدماتی نظیر تعمیرات پکیج توانسته است رتبه قابل قبولی میان مردم کسب کند. این مجموعه  با ارائه خدمات تعمیر پکیج در مناطق مرکزی شیراز به کمک شما مردم گرامی آمده است و در این مناطق به فعالیت تعمیراتی می پردازد. مجموعه امدادچیلار با بهره گیری از تکنسین های توانمند و کاربلد و با استفاده از متدهای به روز برای تعمیر پکیج، توانسته به یکی از محبوب ترین و برترین مجموعه ها در حوزه تعمیرات پکیج در کلاشهر شیراز تبدیل شود. مجموعه ما با داشتن تیم پاسخگویی مجرب و بادقت، بصورت 24 ساعته و در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما عزیزان است و آماده است تا در همه روز های هفته، هرگونه خدمات مربوط به تعمیر پکیج را به شما همشهریان ارجمند ارائه دهد. این مجموعه حتی در روزهای تعطیل نیز آماده خدمت رسانی به شما مشتریان محترم می باشد.

چند نکته طلایی برای نگهداری از پکیج

پکیج یا به عبارتی بهتر، تمامی تجهیزات گرمایشی به دلیل برخورداری از قطعات گوناگون و مختلف، نیازمند مراقبت ویژه و اصولی هستند. لذا هرگونه غفلت و کوتاهی در این زمینه، موجبات مشکلاتی دردسرساز را فراهم می اورد؛ مانند خاموش شدن ناگهانی پکیج، نشتی آب از پکیج، گرم نشدن آب و… . لذا اهمیت وجود پکیج در و استفاده از کاربردهای مختلف آن، سبب شده است تا قدردان سلامت آن باشیم و از آن به خوبی نگهداری کنیم تا مبادا دچار خرابی شود. البته که همه لوازم اعم از لوازم خانگی، روزی خراب می شوند و به دنبال آن، نیازمند تعمیر خواهند شد. پکیج نیز از آن دسته لوازمی است که ممکن است زود به زود خراب شود و برای ما دردسر شود اما اگر اصول نگهداری از آن را بدانیم و از آن به خوبی نگهداری کنیم، می توانیم این عمل را به تعویق اندازیم و طول عمر آن را افزایش دهیم. دانستن این نکات و البته مهم تر از آن؛ رعایت آنها، به ما کمک می کند تا بازده پکیج را افزایش دهیم و نتیجه مطلوبی که میخواهیم را از آن دریافت کنیم. در ادامه به بررسی چند نکته طلایی جهت حفظ و نگهداری از این وسیله حیاتی می پردازیم؛ نکاتی که با رعایت آنها، می توان سال های طولانی از پکیج استفاده کرد و با توجه به افزایش قیمت این وسیله، دیگر هزینه های اضافی جهت تعمیر یا حتی تعویض آن پرداخت نکرد.

  1. کنترل منظم فشار پکیج

اولین و مهم ترین موردی که هیچگاه نباید فراموش شود، کنترل منظم و سروقت پکیج است. این کار باید بصورت روزانه انجام پذیرد تا مبادا فشار آن از فشار استاندارد که 1 ال 1.5 بار است، کم و زیاد شود. درصورتی که فشار پکیج تا حدود 3 بار، پایین رود یا افزایش یابد، می توان به این موضوع پی برد که فشار آن تنظیم نشده است.

شاید برایتان این سوال پیش آید که اگر فشار پکیج بالا و پایین شد، چه اقداماتی باید انجام داد تا تنظیم شود؟ جای نگرانی نیست چرا که با باز نمودن شیر پرکن پکیج، می توان این مشکل را حل کرد و فشار این دستگاه را تنظیم نمود و آن را به حالت عادی بازگرداند. لازم به ذکر است که اگر فشار پکیج پس از مدتی مجددا کاهش یافت، به احتمال زیاد سیستم دچار نشتی شده است و باید سریعا بررسی شود. و اگر فشار آن دچار اختلال و نوسان شد، ایراد از منبع انبساط دستگاه بوده و باید در اسرع وقت بررسی و تعمیر شود و هنگام بالا بودن فشار پکیج، تنها کاری که باید انجام دهید باز نمودن شیر هواگیری است. با این کار، به آسانی می توان فشار دستگاه را کاهش داد.

  1. بررسی دودکش پکیج

بررسی دودکش پکیج از اساسی ترین و پراهمیت ترین مواردی است که در حفظ خوب این دستگاه به ما کمک بسیاری می کند. شما می توانید جهت جلوگیری از تجمع مواد آلاینده و بسیار سمی در فضا، از کلاهک های ایمنی و استاندارد استفاده نمایید.

همیشه سعی کنید دودکش پکیج را زود به زود بررسی کنید تا مبادا باز یا دچار گرفتگی شود. این موضوع بسیار مهمی است و اگر چنین اتفاقی برای دستگاه رخ دهد، سلامت آن را به خطر انداخته و فعالیت آن را مختل می سازد.

  1. بهره گیری از یک محافظ برق استاندار

سومین مورد، استفاده نمودن از محافظ برق است. وسیله ای که از آسیب زدن نوسانات برق به دستگاه، جلوگیری به عمل می آورد و می تواند آسیب جدی به آن وارد کرده و آن را به کل از کار اندازد. وجود یک محافظ برق استاندارد برای هر وسیله ای لازم است و تضمینی برای در امان ماندن دستگاه از هرگونه آسیب ناشی از نوسانات برق است.

سوالات متداول

سوال : هزینه تعمیر پکیج توسط تکنسین های مجموعه امدادچیبلار چقدر است؟

پاسخ : این هزینه ها که طبق قیمت های تعیین شده توسط گروه نرخ گذاری اتحادیه محاسبه و خدمت شما گفته می شود، به عواملی همچون نوع خرابی، نوع قطعه مورد آسیب قرار گرفته و… بستگی دارد. لذا یک مبلغ کلی و از پیش تعیین شده ای را نمی توان برای آن تعیین کرد.

سوال : خدمات تعمیر پکیج مجموعه امدادچیلار شامل گارانتی می شود یا خیر؟

پاسخ : تمامی خدماتیکه که تکنسین های ما حین تعمیر پکیج انجام میدهند، شامل 30 روز گارانتی تعمیر و عیب یابی مجدد می باشند. لازم به توضیح است گارانتی قطعات براساس نظر کارشناسان و شرکت تولید کننده قابل تایید است و مجموعه امداد چیلار هیچگونه گارانتی قطعات را ارائه نمیدهد.

سوال : چنانچه پس از تعمیر پکیج، خرابی رخ داده شده مجددا اتفاق افتد، چه کاری باید انجام داد؟

پاسخ : اگر پکیج شما توسط مجموعه امدادچیلار، تعمیر شده باشد و در مدت زمان 7 روز مجدد دچار همان مشکل شود تکنسین های توانمند ما با دقت تمام آن را برای شما مجدد تعمیر می کنند.

وبگاه خدماتی امدادچیلار

مجموعه امدادچیلار در سال 1400 با هدف معرفی کسب و کار های امدادی و خدماتی شامل امداد خودرو، خودروبر، کفی خودروبر، یدک کش، حمل خودرو، باربری، اتوبار، حمل بار، حمل اثاثیه منزل، تعمیر لوازم خانگی، تعمیر یخچال، تعمیر لباسشویی، تعمیر ظرفشویی و تعمیر پکیج فعالیت خود را به طور رسمی در شهر های تهران، تبریز، کرج و شیراز آغاز کرد.

نظرات مشتریان عزیز

آقای بایگان: با سلام و احترام. بنده به تازگی با مجموعه بی نظیر و حرفه ای شما آشنا شده ام، خیلی راضی ام از تیم شما و از انتخابم بسیار خوشحالم. چند بار برای تعمیر لوازم خانگی ازتون کمک خواسته ام و هر بار تکنسین های شما به خوبی تعمیرش کردن. آخرین تعمیر هم مربوط به تعمیر پکیج میشه که بسیار بسیار حرفه ای و دقیق تعمیر شد. تشکر میکنم از امدادچیلار

آقای میرزائی: با سلام. پکیج منزل بنده چند ماه پیش دچار مشکل شد؛ به طوری که وقتی از ۳ تعمیرکار که به ظاهر تعمیرکار حرفه ای بودن کمک گرفتم، یا گفتن مشکل حل شدنی نیست و یا گفتن نمیتونن تعمیرش کنن. تا اینکه از طریق آشنایان با مجموعه شما آشنا شدم و پکیج به بهترین نحو تعمیر شد. چقدر شما حرفه ای هستین امدادچیلار. واقعا بدون اغراق میگم؛ کارتون حرف نداره. ممنونم ازتون

آقای خانی: عرض ادب و خسته نباشید دارم خدمت مجموعه امدادچیلار و نهایت تشکر رو دارم از این مجوعه بی نظیر و متخصص. به نظرم این مجموعه از کادر بسیار بسیار حرفه ای و درجه یک تشکیل شده و کارشون تو زمینه تعمیر و امداد رسانی حرف نداره. میشه به راحتی کار رو بهشون سپرد و دل نگرانی نداشت. بسیار مورد اعتماد، مسئولیت پذیر، دقیق و کاربلد هستن و کارشون رو به نحو احسنت انجام میدن.