امداد چیلار | وبگاه خدماتی و امدادی
0

یدک کش فردیس

بازدید 91

یدک کش فردیس

خراب شدن ناگهانی خودرو و از کار افتادن آن، مشکلی است که همیشه فکر و ذکر همه ی رانندگان و صاحبان خودرو یا حتی سرنشینان آن را به خود مشغول کرده به یک دغدغه تبدیل شده است. این مشکل بسیار زیاد اتفاق می افتد و می تواند گریبان هر کسی را بگیرد. در این مواقع، افرادی که دچار بغرنج شده اند به این فکر می کنند که از چه کسی کمک بگیرند؟ آیا به هر کسی و به هر تعمیرکاری می توانند اعتماد کنند یا به ناچار، خودشان باید دست به کار شوند؟ این سوالات و فکر ها، زمانی شدت می یابد که خودروی آنها در جاده های بین شهری از کار افتاده باشد و در آنجا، فرد کمک رسان و قابل اعتمادی وجود نداشته باشد.

مجموعه یدک کش فردیس بسیار خرسند است که در این مواقع می تواند به کمک شما بیاید.این مجموعه یکی از بزرگ ترین و مجهز ترین مجموعه های یدک کش در سطح شهر فردیس است که خواهان و طرفداران بسیاری دارد. یدک کش فردیس به واسطه تجربیات بالای خود، توانسته است مشتریان خود را به مشتریان ثابت و دائمی خود تبدیل کند و آنها را از خود راضی سازد. این مجموعه از کادری آزموده و کاردان تشکیل شده است که با استفاده از تجهیزات یدک کشی پیشرفته مختص این مجموعه، همه روزه در حال خدمت رسانی به مشتریان عزیز خود می باشد. این خدمات یدک کشی، 24 ساعته و همه روزه در سطح شهر فردیس خدمت مردم ارائه می شود. یدک کش فردیس در روزهای تعطیل هم آماده ی امدادرسانی و خدمت رسانی به شماست. کافیست با ما تماس بگیرید؛ ما تیم کاردان خود را به کمک سیستم پیشرفته مکان یاب (GPS) به موقعیتی که خودروی شما دچار نقص و خرابی شده ارسال خواهیم کرد.

چرا یدک کش فردیس؟

مجموعه یدک کش فردیس مجموعه ای کامل و مجهز است که همه روزه و 24 ساعته در حال خدمت رسانی به مردم است. اولویت این مجموعه جلب رضایت مشتریانش است و همه کار می کند تا مبادا مشکل آنها حل نشده و موجب نارضایتشان شود. خرابی ناگهانی خودرو بخصوص در جاده های بین شهری، به یکی از دغدغه های صاحبان و رانندگان تبدیل شده است و هنگامیکه می خواهند شروع به حرکت کنند، مدام دعا می کنند تا اتفاقی برای خودروی آنها پیش نیاید و دچار مشکل و خرابی نشود. اما اینک مجموعه یدک کش فردیس در کنار شماست و به شما اطمینان خاطر می دهد تا هیچ نگرانی به خود راه ندهید. این مجموعه در 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل و در 24 ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما نازنینان و بزرگواران است. شما می توانید به آسانی از این خدمات بهره مند شوید. لازمه ی آن یک تماس کوچک با مجموعه یدک کش فردیس است. ما پس از آن تماس و آگاهی از موقعیت شما، تیم مجرب خود را به آن مکان اعزام خواهیم کرد. یک بار خودروی آسیب دیده خود را به ما بسپارید. خواهید دید که انتخاب شما بهترین انتخاب ممکن بوده است و از این بابت، هیچگاه پشیمان نخواهید شد.

مناطق تحت پوشش یدک کش فردیس

مجموعه یدک کش فردیس تمامی مناطق این شهر را پوشش می دهد و به ساکنین آنها خدمت رسانی می کند. این مجموعه یکی از مجموعه های پرطرفداری است که با پوشش دهی تمامی مناطق و محلات شهر فردیس، از شمال تا جنوب فردیس و از شرق تا غرب فردیس، موفق شده است که رضایت بسیاری از مشتریان عزیز را به جلب نماید و آنها را از خود راضی سازد. اگر اتومبیل شما در هر نقطه از شهر فردیس با مشکل مواجه شد و از کار افتاد، می توانید فقط با یک تماس با مجموعه یدک کش فردیس، ما را از مشکل خود آگاه ساخته و باخبر کنید. سپس موقعیت خودروی مورد آسیب قرار گرفته تان را به ما اعلام کنید تا ما تیم خود را به آن مکان اعزام کنیم. در نتیجه شما می توانید از خدمات ویژه مجموعه ما بهره مند شوید و خودروی خود را درست مانند روز اولی که آن را خریداری کرده اید، تحویل بگیرید. مجموعه یدک کش فردیس با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات یدک کشی و با بهترین و حرفه ای ترین پرسنل، در اقصی نقاط شهر فردیس می تواند به شما همشهریان عزیز خدمات یدک کشی را ارائه دهد و خودروی آسیب دیده شما را تعمیر یا به نزدیک ترین و بهترین تعمیرگاه منتقل نماید.

یدک کش شمال فردیس

مجموعه یدک کشفردیسفردیس با فعالیت های گسترده در شمال این شهر در خدمت همشهریان عزیز می باشد. این مجموعه با ارائه انواع خدمات امدادی و یدک کشی در شمال فردیس می تواند در هر لحظه، کمک رسان شما عزیزان باشد. یدک کشی و خدماتی که به بهترین نحو ممکن انجام می گیرد و هیچ یک از مشتریان از آنها ناراضی نخواهند بود. خدمات مجموعه یدک کش فردیس در شمال شهر شامل امداد رسانی در جاده ها توسط امداد گران حرفه ای، متخصص و کاربلد، امداد رسانی به باتری خودرو، حمل خودروی آسیب دید از کار افتاده، پنچرگیری لاستیک خودروی شما در محل وقوع آن حادثه ، تعویض روغن موتور در موقعیت اتومبیل شما و . . .  می شود که شما هموطنان عزیز می توانید در هر ساعت از شبانه روز و در همه روزهای هفته فقط با یک تماس، از هرگونه مشکل و ایراد فنی در خودرو رهایی یابید. ما حتی در ایام تعطیل هم در کنار شما هستیم. شما می توانید در جای جای شهر فردیس با مجموعه ما تماس گرفته و از خدمات مجموعه یدک کش فردیس بهره مند شوید.

یدک کش غرب فردیس

مجموعه یدک کش فردیس خدمات ویژه ای را در غرب شهر فردیس خدمت مشتریانش ارائه می دهد. این مجموعه مفتخر است که با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات امداد رسانی می تواند در هر شرایطی، بهترین خدمات را به شما همشهریان عزیز ارائه دهد و از نظر شما، بهترین مجموعه یدک کش در فردیس باشد. خدمات ویژه یدک کش فردیس در شمال این شهر شامل امداد رسانی در جاده ها توسط امداد گران کارآزموده و مسئولیت پذیر، امداد رسانی باتری، جابجایی خودروی مورد آسیب قرار گرفته شما، پنچرگیری و آپاراتی لاستیک خودروی شما در محل، تعویض فوری روغن موتور در موقعیت شما، مکانیکی سیار و . . . می شود که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید. مجموعه یدک کش فردیس در 24 ساعته و در هفت روز هفته؛ حتی در ایام تعطیل، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است و از هیچ تلاشی برای جلب رضایت شما همشهریان محترم دریغ نمی کند و اجازه نمی دهد از اعتماد و اعتباری که شما برای آن قائل هستید؛ ذره ای کم شود.

یدک کش شرق فردیس

مجموعه یدک کش فردیس با فعالیت گسترده و ویژه در شرق فردیس، آماده ارائه هرگونه خدمات امداد رسانی و خدمات مربوط به خودرو است و در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت همشهریان گرامی می باشد. این مجموعه با ارائه خدماتی نظیر حمل خودرو آسیب دیده، مکانیکی سیار، امداد باتری و تعمیر باتری در محل، تعمیر دینام و استارت خودرو در محل، پنچرگیری و تعویض لاستیک آسیب دیده خودرو و انجام کلیه خدمات امدادی مربوط به خودرو می تواند در هر لحظه و در هر شرایطی، امداد رسان باشد و خودروی آسیب دیده شما را مثل روز اول به شما تحویل دهد. مجموعه یدک کش فردیس با بهره گیری از بهترین و مجرب ترین پرسنل و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و مجهز ترین امکانات یدک کشی در شرق شهر فردیس، به صورت 24 ساعته و همه روزه در خدمت شماست. شما می توانید در هر شرایطی فقط با یک تماس با کارشناسان مجموعه یدک کش فردیس، از خدمات ویژه و عالی این مجموعه بهره مند شوید و خودروی آسیب دیده تان را دوباره به کار اندازید.

یدک کش جنوب فردیس

مجموعه یدک کش فردیس در جنوب شهر فردیس، در انواع شرایط و موقعیت های دشوار می تواند یاری رسان شما باشد. این مجموعه با اتکا به تیم حرفه‌ای، متخصص و متعهد و بهره مندی از تجهیزات مدرن و پیشرفته امدادی، در هر ساعت از شبانه روز و هفت روز هفته می تواند خدمات گوناگونی را به شما عزیزان ارائه دهد. این مجموعه در کلیه مناطق فردیس در خدمت شما همشهریان عزیز می باشد و تمامی خدمات و فعالیت های مربوط به خودرو اعم از حمل خودرو آسیب دیده، پنچرگیری سیار، مکانیکی سیار، تعمیر موتور خودرو در محل، تعمیر گیربکس خودرو در محل، تعویض لاستیک خودرو در محل خودروی شما، جابجایی خودرو آسیب دیده به نزدیک ترین تعمیرگاه مجاز، امداد رسانی و تعویض باتری خودرو در محل و . . . به شما عزیزان ارائه می دهد. اگر خودروی شما در هر نقطه ای از شهر دچار مشکل شد، فقط یک تماس با ما برقرار کنید؛ ما امداد گران متخصص و کاربلد خود را در سریعترین زمان ممکن به موقعیت شما اعزام خواهیم کرد و آنها پس از اعزام، سریعا عملیات امدادی و تعمیر خودرو را انجام می دهند.

یدک کش مرکز فردیس

مجموعه یدک کش فردیس در مرکز این شهر نیز خدمات ویژه ای را به همشهریان عزیز ارائه می دهد. این مجموعه توانسته است که با ارائه ی این خدمات ویژه به مردم گرامی و بزرگوار ساکن مرکز فردیس، رتبه ی بالاتری نسبت به سایر مجموعه ها کسب کند و مشتریان زیادی را به خود جذب کند. این مجموعه در مناطق مختلف در خدمت شما عزیزان می باشد و در هر شرایطی می تواند به کمک شما بیاید. این مجموعه با بهره گیری از کادر حرفه‌ای و امداد گران متخصص و با تجربه آماده ارائه خدماتی نظیر  حمل خودرو آسیب دیده شما، پنچرگیری در محل، مکانیکی در محل خودرو، تعمیر موتور خودرو در محل، تعمیر گیربکس خودرو در محل خودروی آسیب دیده، تعویض لاستیک خودرو در محل، جابجایی خودرو آسیب دیده به نزدیک ترین تعمیرگاه مجاز و معتبر، امداد رسانی و تعویض باتری خودرو به صورت سیار و . . . می باشد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از شهر که خودروتان خراب شود، فقط یک تماس بگیرید و موقعیت و مشکل خودرو خود را اعلام کنید تا امداد گران متخصص ما در کمترین زمان به محل شما برسند و خودرو شما را از هر گونه مشکل پیش آمده برای آن، رهایی دهند.

خودرو و مشکلات رایج آن

خراب شدن قطعات خودرو موضوعی است که همه ی ماشین ها به آن دچار می شوند. فرقی نمی کند که ماشین شما نو است یا نه، خوب از آن نگه داری می کنید یا خیر، زود به زود از آن استفاده می کنید یا به ندرت؛ خودروی شما به مرور زمان به این مشکل گرفتار خواهد شد. مستحضر هستید که قطعات یک اتومبیل نقش بسیار مهم و بسزایی در عملکرد خوب آن دارد و اگر خدای ناخواسته اتفاقی برای آنها بیفتد و خراب شوند، موجب از کار افتادگی ماشین شما می شوند و حتی به آن آسیب جدی وارد می کنند. بنابراین لازمه ی جلوگیری از این اتفاقات یا حل و رفع آنها، دانستن برخی نکات مهم و کاربردی است. رعایت این نکات پراهمیت و اساسی است که خودروی شما را از این مشکلات نگاه داشته و حفظ می نماید. اما نکته ای که براساس آن می توان عملکرد شما را در هنگام بروز مشکل برای ماشینتان را ارزیابی کرد این است که آیا شما در این مواقع دچار استرس و نگرانی شده و دست و پای خود را گم می کنید؟ یا برعکس؛ خونسردی خود را حفظ کرده و با نهایت صبوری به دنبال حل و فصل آن مشکل می شوید و سعی می کنید خودرو را دوباره به راه اندازید؟ اگر شما جزو مورد دوم هستید پس به خود ببالید! اما اگر از دسته ی اول محسوب می شوید و راه و چاه حل و فصل مشکل را به خوبی نمی دانید، ترس و نگرانی به خود راه ندهید چرا که ما شما را در این بخش به خوبی با این موارد آشنا خواهیم کرد.

 در این بخش با مشکلات رایجی آشنا خواهید شد که گمان داده می شود تاکنون دست کم یک بار با آنها برخورد کرده اید. مشکلاتی که احتمال پیش آمدن آنها بسیار زیاد است اما اگر راه حل آن را بدانید، دیگر جای نگرانی نیست.

دود غیرعادی اگزوز

متاسفانه دود غیر معمول و غیر عادی اگزوز ماشین موضوع و خبر خوبی نیست. بیشتر رانندگان و صاحبان خودرو هنگامیکه از این موضوع باخبر می شوند بسیار نگران می شوند و ترس عجیبی همه وجود آنها را فرا می گیرد. آنها با خود فکر می کنند که چه چیزی به یک باره سبب شده است که این دود زیاد و غیرعادی از اگزوز خودروی آنها خارج شود؟  غیرعادی بودن این دود هم به دلیل رنگ آن است. نشانه های این مشکل را می توان از طریق رنگ دود تشخیص داد که به شرح زیر می باشد:

دود سیاه: در لحظه اول روشن شدن ماشین، دود سیاهی از آن خارج می شود که خارج شدن آن ناشی از تولیدات احتراق است. این دود در بسیاری از موارد با گرم شدن موتور ماشین برطرف خواهد شد. اما در صورتی که برطرف نشد، تکلیف چیست؟ در صورت ادامه دار بودن خارج شدن این دود سیاه از ماشین، مواردی همچون تغییر دادن سنسورها، اعمال کردن افزودنی های سوخت، تعویض شمع های برق و… می تواند به  رفع آن کمک کرد. خارج شدن مداوم دود سیاه می تواند به دلیل ورود سوخت اضافی به سیلندرها، نبود هوای کافی و مناسب یا کارکرد غیرصحیح و نامناسب سیستم جرقه‌زنی باشد که موجب می‌شود سوخت به خوبی نسوزد.

دود سفید یا خاکستری: دود سفید یا خاکستری نشان دهنده ی این است که مایع خنک‌کننده همراه با سوخت در حال احتراق می باشد و در قسمتی از بلوک موتور، سرسیلندر و واشر آن، نشتی وجود دارد.

دود آبی: دود آبی که هنگام روشن شدن ماشین از آن خارج می شود، می تواند به دلیل وجود نشتی در مهروموم سوپاپ یا فرسودگی حلقه‌های پیستون باشد که این امر باعث شده است که روغن‌موتور به محفظه احتراق نفوذ کند و روغن ‌همراه با سوخت بسوزد.

خوابیدن باتری خودرو

خوابیدن باتری ماشین جزو مشکلات رایجی است که بیشتر در فصول سرد سال رخ می دهد. مشکلی که تاکنون برای تعداد کثیری از رانندگان و صاحبان خودرو پیش آمده و آنها را درگیر و نگران ساخته است. اما چه اقداماتی برای رفع آن نیاز است و باید آنها را انجام داد؟ در ابتدا باید از یک ضد یخ خوب کمک گرفت اما در مواقعی، مشاهده می شود که ایراد از خرابی باتری است که در این زمان باید نسبت به درست کردن آن اقدام به عمل آورد. درست کردن آن هم مستلزم تعویض باتری می باشد.

کثیف شدن فیلتر هوا

همانطور که می دانید، فیلتر هوا از کاغذ ساخته می شود. کاغذی که با فیبرهای مصنوعی ترکیب شده است. آنها اکسید سیلیسیم و سایر ذرات آلوده را به خود جذب کرده و در نتیجه، این ذرات آلوده با بافت فیلتر ترکیب می‌شوند. لازم و خوب است که بدانید کارشناسان توصیه می‌کنند که فیلترهای هوا پس از طی ۳۰۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰ مایل تعویض شوند. پس این نکته را به فراموشی نسپارید و در تعویض به موقع آن، کوشا باشید. چون اگر فیلتر هوا را تعویض نکنید، تجمع ذرات آلوده و کثیف باعث می شود منافذ عبوری هوا و جریان هوای عبوری  بسته شود. به دنبال آن، موتور خودرو برای دریافت حجم هوای یکسان مکش شدیدتر و قوی تری انجام می‌دهد.

اقداماتی که باید انجام دهید به ترتیب زیر می باشد:

  • ابتدا درپوش فیلتر را برای بررسی آن باز کنید.
  • در قدم دوم فیلتر را بیرون آورده و آن را در برابر نور آفتاب قرار دهید.
  • اگر فیلتر خیلی تیره رنگ و پرتوهای عبوری نور آفتاب از آن کم بود، نشانه گرفتگی بیش از حد است و در نتیجه باید آن را تعویض کنید.
سوالات متداول

سوال : چه تضمینی برای حفظ امنیت خودرو در هنگام حمل وجود دارد؟

پاسخ : مجموعه یدک کش فردیس با در نظر گرفتن همه جوانب و شرایط آماده خدمت رسانی به شما مردم گرامی و بزرگوار است. نکته مهم در این امر، حفظ امنیت خودرو در هنگام حمل آن می باشد و تمام تلاش ما در این مجموعه این است که خودروی شما بدون هیچ گونه آسیبی به محل مورد نظر و در نتیجه خدمت شما برسد. 

سوال : مجموعه یدک کش فردیس شامل چه تجهیزاتی می شود؟

پاسخ : این مجموعه با سرمایه گذاری کلان در حوزه یدک کش و مهیا سازی تجهیزات مجهز، موفق به کسب نظر مثبت مشتریان خود شده است. این تجهیزات مجهز شامل ماشین های سبک و سنگین، تجهیزات یدک کشی درجه یک و… می شود.  این مجموعه بهترین ها را برای شما فراهم کرده است.

سوال : نسبت هزینه های مجموعه امدادچیلار نسبت به دیگر مجموعه ها چگونه است؟

پاسخ : مجموعه امدادچیلار با ارائه 24 ساعته بهترین نوع خدمات امداد رسانی و یدک کش در سطح شهر فردیس آماده خدمت رسانی به شماست. این مجموعه با ارائه مناسب ترین و منصفانه ترین قیمت ها می تواند یاری رسان خوبی در شرایط مختلف باشد.

وبگاه خدماتی امدادچیلار

مجموعه امدادچیلار در سال 1400 با هدف معرفی کسب و کار های امدادی و خدماتی شامل امداد خودرو، خودروبر، کفی خودروبر، یدک کش، حمل خودرو، باربری، اتوبار، حمل بار، حمل اثاثیه منزل، تعمیر لوازم خانگی، تعمیر یخچال، تعمیر لباسشویی، تعمیر ظرفشویی و تعمیر پکیج فعالیت خود را به طور رسمی در شهر های تهران، تبریز، کرج و شیراز آغاز کرد.

نظرات مشتریان

خانم کاویانی : با سلام و خسته نباشید خدمت مجموعه زحمت کش امدادچیلار. خواستم ازتون یه تشکر جانانه بکنم بخاطر کمک رسانی فوق العاده عالی که برای من انجام دادین. من تو جاده گیر کرده بودم، فورا با شما تماس گرفتم. تیم شما واقعــــا خیلی سریع اومدن. اینو خیلی صادقانه می گم. اصلا اغراق نیس. کارشون هم که نیاز به تعریف نداره. خلاصه که بی نهایت ممنونم ازتون.

خانم مسلم نسب : با سلام. من تا به حال مجموعه ای به این شکل ندیده بودم که رضایت مشتریاش براش اولویت داشته باشه و حرف اول و آخر رو بزنه. اینو به چشم خودم دیدم. امدادگراتون بی نظیرن. البته دو بار هم با تیم پشتیبانی صحبت کردم و اونا هم خیلی با حوصله جوابمو دادن و کمک خیلی زیادی بهم کردن. از همه تون ممنونم. مرسی امدادچیلار

آقای آژند : عرض ادب و خسته نباشید دارم خدمت مجموعه حرفه ای امدادچیلار. خیلی خوشحالم از آشنایی با مجموعه شما. پشتیبانی شما حرف نداره. خیلی با دقت و با تجربه هستن. مشتری مداری چیزی هست که برای من خیلی مهمه. من به شخصه چنین مجموعه هایی رو به شدت می پسندم و مشتری ثابت اونها هستم. قطعا امدادچیلار یکی از اون ها و البته بهترین اونهاست. با تشکر از شما

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *